millainen

ehkä krabille menossa,aiemmin käynyt pattayalla ja phuketissa,millainen niihin verrattuna?pariskunta siis lähdössä
3873
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

varmasti kaikkea muutakin vähemmän. Mutta ne upeat saaret kannattaa käydä läpi ja snorklata vaikka olisi ensimmäinen kerta elämässä.

Äänestä

kovasti...Viime vuoden maalis-huhtikuussa olimme Krabin AoNangissa ja paikkaan tykästyimme. Ensi vuonna samoihin aikoihin matka jälleen tilattuna! Se on totta, että tyttökauppaa ei näy missään ja kuten tuossa mainittiin ovat maisemat mahtavat...Menkää ja kokekaa se paikka, ennenkuin sekin rakennetaan liian täyteen!

Äänestä

niin millainen krabin yöelämä on?ite tykkäsin molemmista phuketista/pattayasta,niin onko krabi aivan kuollut niihin verrattuna?tosin en halua täysin turistirysää.(phuketissa oltiin karonilla ja pattayalla jomtienilla).ja entäs ne rantatuolit,ite tykkään maata rannalla koko päivän,mielummin tuolissa ja osan aikaa varjossa....kiitos!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mietintämyssyssä kirjoitti:

ehkä krabille menossa,aiemmin käynyt pattayalla ja phuketissa,millainen niihin verrattuna?pariskunta siis lähdössä

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu