ase

mikä airsoft ase kannatta osta kuu käytös ois noin 0-200 e
2109
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Vsr-11 voittaa tämän arvostelun. Halpa, tarkka, hyvä ja kestävä. eli hitaa tulee pyöreät 150e, joten jää vielä 50e. Ja lähtönopeuttakin löytyy 97 m/s.

Äänestä
  • Vsr 11 kestävä? Kaverillani kyseinen ase hajoaa käsiin.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


dffdf kirjoitti:

mikä airsoft ase kannatta osta kuu käytös ois noin 0-200 e

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu