Regcleanerin poisto koneelta

Miten poistan kyseisen ohjelman koneelta? windowsin ohjelmalistassa sitä ei ole ja pelkästään pikakuvakkeen roskakoriin vetämällähän se ei onnistu. haluan poistaa ohjelman, koska skannaus onnistuu "tee kaikki"-komennolla, mutta kun avaimia yrittää poistaa niin alkaa tulla erroria.
5245
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

jelman kansiossa joku uninstall.exe tai vastaava.

Äänestä

olit oikeassa, siellä oli uninstall. sen siitä saa ku on tumpelo. se error muuten johtuu tosta että ohjelma ei pysty luomaan varmuuskopiotiedostoa, oisko apuja tähän?

Äänestä
  • mutta eiköhän uudelleenasennus korjaa sen. Jotkut noista rekkarin puhdistajista ovat "liiankin" hyviä. Itse olen tyytynyt CCleaneriin ja JV powerToolsiin.

    Äänestä

ja seiltä napsit sen kansiot mäkeen.

Äänestä
  • kaikki tauhka jää rekisteriin.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Jyräyttäjä kirjoitti:

Miten poistan kyseisen ohjelman koneelta? windowsin ohjelmalistassa sitä ei ole ja pelkästään pikakuvakkeen roskakoriin vetämällähän se ei onnistu. haluan poistaa ohjelman, koska skannaus onnistuu "tee kaikki"-komennolla, mutta kun avaimia yrittää poistaa niin alkaa tulla erroria.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu