Heihei kaikki öttiäiset, turriaiset ja immeiset siellä ruudun takana.
Oletteko huomanneet, että kesä on taas tulossa todella vauhdilla. Monilla alkaa kesäloma nyt ja monet saavat nauttia siitä vasta myöhemmin. Kenties olet ajatellut tienata hieman käteistä koko kesän?
On ollut upeaa valvoa tätä suht. siistiä palstaa. Näin taas kesä tulee ja palstat tietysti hieman "kuolevat" sen myötä, mutta emmeköhän tapaa viimeistään syksyllä taas!
Onkohan sinulla mitään taianomaisia suunnitelmia kesäksi.. kenties matka jonnekkin lämpimään ja upeaan paikkaan? :)
Kesäisiä terveisiä toivottelee,
Blue-Tree
Upeaa kesää kaikille ;)
3
490
Vastaukset
mutta n minä aio minnekkään lähteä täältä kesälläkään
ps:blue:sta pitäis tehä joku "sefujen sefu"
ku sillä aina riittä juttua
ja ainii hyväääääkesääääää kaikilleUseilla palstoilla ei ole sefuja ollenkaan, mutta tiellä on kai jonkinlainen yhteys pääpaikkaan? Onko mitään mahdollisuutta saada bannattua sitä oliota, joka tukkii kaikki palstat järjettömillä viesteillään?
Poistin juuri yli kymmenen viestiä, tietääkseni siltä samalta häiriköltä. Otan välittömästi yhteyttä Ylläpitoon ja kyselen mahdollisuuksista bannata.
On kuitenkin myös mahdollista, että häiriköllä on vaihtuva IP-osoite... ja se on taas vähän huonompi juttu.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Useita puukotettu Tampereella
Mikäs homma tämä nyt taas on? "Useaa henkilöä on puukotettu Tampereen keskustassa kauppakeskus Ratinan lähistöllä." ht2694911Kuka rääkkää eläimiä Puolangalla?
Poliisi ampui toistakymmentä nälkiintynyttä eläintä Puolangalla Tilalta oli ollut karkuteillä lähes viisikymmentä nälkii893384- 423278
- 492582
Meneeköhän sulla
oikeasti pinnan alla yhtä huonosti kuin mulla? Tai yhtä huonosti mutta jollain eri tyylillä? Ei olisi pitänyt jättää sua451817- 971620
Lähetä terveisesi kaipaamallesi henkilölle
Vauva-palstalta tuttua kaipaamista uudessa ympäristössä. Kaipuu jatkukoon 💘971428- 121227
- 701027
PS uusimman gallupin rakettimainen nousija
https://yle.fi/a/74-20170641 Aivan ylivoimaisesti suurin kannatuksen nousu PS:lle. Nousu on alkanut ja jatkuu 2 vuoden1441025