Heikalla heilui kirves,uhri kuoli myöhemmin saamiinsa vammoihin.Taas nostaa Forssa tilastojaan kuolleitten kaupunkina.Surullista,mutta totta.Onko se niin,et jos haluaa päästä hengestään,ei muuta ku heikalle?
tapettiin taas
onsenytkumma
102780
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
harventakaa vaan, sosiaali kiittää
Ketä nämä sitten oli?
mites teillä? :) Mutta oikeastaan piti kysymäni että missä uutisoitu että kuoli myöhemmin vammoihinsa? Koska eräs lehti uutisoi että henkilö oli poistunut ensiavun saatuaan omin lupineen sairaalasta. Kuoliko sitten myöhemmin jossain?
Lue huomenna päivitys viimeaikaisiin mättöihin täältä. Kello 18 on päivitettyä tietoa. Tänne keikki uteliaat kanssaihmiset.http://worsa.typepad.fi/
Ei siitä kuolemasta ole ollut lehdessä juttua,mutta kyllä hän kuoli.Eiköhän kuolinilmoitus kohta tule lehteen.
on se kumma saatana ku kaks kusipää narkkia pitää koko asuinaluetta pelon vallassa kovanen ja iisa siinä kaks niin sairasta yksilöä pistäkää vastaan iisakin saksilla tökki viatonta ihmistä
mahtoiko olla uhrikaan ihan puhtoinen pulmunen? melkoinen nilkki. En puolustele kovasta tai iisaa. Siinä on kyllä niin turhaa väkeä, että alkaa oksettaa kun tulevat kaupungilla vastaan. kadotkoon, hush.
kuka oli uhri?
niin oliks se nyt si ollu kovanen, kuka siel oli sen teräaseen kans riehunu?
juha oli hyvä ihminen tuskin kerjäs tulla tapetuks menkää ihmiset itteenne kuolleista ei jauheta paskaa antakaa juhan levätä rauhassa