Onko laadukkaita ostaa vasta sieltä?
kiitos tiedoista. EN siis kaipaa mielipiteitä siihen kenen kanssa niitä aidon käyttää, miksi yleensäkään käyttäisin niitä siellä jne jne muuta pilkkaa/halveksuntaa ym.
Kiitos. :)
kiitos tiedoista. EN siis kaipaa mielipiteitä siihen kenen kanssa niitä aidon käyttää, miksi yleensäkään käyttäisin niitä siellä jne jne muuta pilkkaa/halveksuntaa ym.
Kiitos. :)
Vastaukset 4
Vanhimmat
Olen joka vuosi ostanut kortsut Marmariksesta. Siellä ne ovat n. puolet halvempia kuin täällä, sillä niiden menekki on väkilukuun nähden todella hyvä, kiitos meidän turistinaisten:))
Suosittelen todella käyttämään niitä kortsuja siellä Marmariksessa, sillä tilastojen mukaan lähes joka toisella paikallisella miehellä on ainakin jokin vaarallinen tauti ja joka kymmenenennellä se pahin mahdollinen eli HIV. Itselläni on lähipiirissä pari surullista tuliaistapausta Turkista. Toinen oli levittänyt HIVIN miehelleenkin koto-Suomessa, joten ei kiva:(( Itselleni ei tule enää mieleenikään hullutella ilman kumeja. Eipä olisi kiva rakkaalle aviosiipalle tuoda AIDSIA tullessaan.
Joka tapauksessa hauskaa seksilomaa ja kumit voit siis ostaa vasta paikan päältä ja yleensä Turkin pojillahan on ne jo omasta takaa. On ne se verran herrasmiehiä.
provo...
mutta suosittelisin ostamaan ainakin apteekista ymym... mut en ehkä heti ensimmäiseks lähtis ostamaan niitä katukaupoista.joissa ne on saattanu lojuu jo vuositolkulla samas kohtaa hyllyy... ei ole niin tarkkoja päiväysten suhteen.
ota suomesta mukaan vaan. suomikondomi hyvä kondomi :D
Suosi suomesta ostettuja. Hätätilassa osta Durex merkkisiä ja käytä kanssa kortsua. Moni paikallinen haluis ilman.
"Moni paikallinen haluis ilman"
on kokemusta monista.
Arvon suo-maalainen kellari-lady.