Onkos tännekkin iskenyt virus vai mistä nuo tänne ilmestyneet ihmeelliset viestit ovat tulleet? huh huh... Jollakin on ainakin jännää ja varmaankin tylsä elämä :D No juu.
Saahan ihminen aina ihmetellä kuitenkin :)
Mitä ihmettä!
Hennukka-Liinukka
2
681
Vastaukset
Epäilen, että kyseessä on jokin ns. botti, joka lähettelee viestejä. (Olette saattaneet huomata samanlaisia mm. foorumeilla.)
Otan yhteyttä Ylläpitoon ja yritän kysellä mahdollisuuksista bannata kyseinen botti/henkilö.
-Blue- Hennukka-Liinukka
sitä sanaa minä hainkin :D ei vain tullut mieleen.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 2002891
Kysymys muille miehille
Onko teille varattu nainen ongelma? Mikään muu naisessa ei töki kun se että hän on varattu. Kamppailen houkutuksen kanss632730Kohta katson sun kuvaasi
ja päästän ajatukseni liitämään. Jo kuvasi näkeminen rauhoittaa, ja pistää hyrräämään vähän muutakin. Ihanan kaunista sa232082- 691695
- 1431483
Ahneus iski Fazeriin, suklaalevy kutistuu 180 grammaan
Kun mikään ei riitä. Shrinkflaatio. Mitä isot (Marabou) edellä, sitä pienet (Fazer) perässä. Pienikin voi siis olla a1811430Minkä asian haluaisit muuttaa kaivatussasi?
Mikä kaivattusi luonteessa tai ulkonäössä ärsyttää sua?1111401Jos kaivattusi on perääntynyt lähestyessäsi
jossain tilanteessa, ymmärrätkö miksi hän saattoi tehdä sen?1391355- 901314
Martinan bisnekset rajusti tappiolla
Seiska 28.7: nousukiito katkesi, yritykset C-luokkaa.2291181