Kaupan peruutus!?

Multa löytyis tollanen topfieldin tallentava laatikko, 400 sarjanen, mutta kun se pykii usein niin aloin kyllästymään siihen ja ajattelin että voiko ne kaupat perua 4 viikon jälkeen!??
Btw, ei löydy päivityksiä...

Kiitos etukäteen vastauksista!
1316
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Ei sinulla kuluttajana ole oikeutta sellaiseen. Ensisijainen toimenpide on mahdollinen huolto (tosin bugiselle softalle ei mtn voi) Myyjäliikkeen kanssa voit tietysti koittaa neuvotella asiasta esim. vaihto toiseen vastaavaan tuotteeseen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anneli. L kirjoitti:

Multa löytyis tollanen topfieldin tallentava laatikko, 400 sarjanen, mutta kun se pykii usein niin aloin kyllästymään siihen ja ajattelin että voiko ne kaupat perua 4 viikon jälkeen!??
Btw, ei löydy päivityksiä...

Kiitos etukäteen vastauksista!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu