SGH-E250 ja wap

Osaako joku neuvoa, miten SGH-E250 puhelimessa saa wapin käyttöön? Pitääkö tehdä jotain asetusmäärityksiä - mihin ja mitä - jotta nettiin pääsee?
2294
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Puhelimesi tarvitsee WAP-asetukset, jotka löydät operaattorisi Internet-sivulta. Asetukset voi tilata suoraan puhelimeen.

Äänestä
  • E-250 tallennettua tilattuja soittoääniä. En ole onnistunut. Voisiko joku neuvoa. Kiitos etukäteen.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Smile XD kirjoitti:

Osaako joku neuvoa, miten SGH-E250 puhelimessa saa wapin käyttöön? Pitääkö tehdä jotain asetusmäärityksiä - mihin ja mitä - jotta nettiin pääsee?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu