top

Olen hetero,tai no joo kiinnostunut nykyään myös kundeista,mutta asiani koskee sitä,että onko tutkimuksia siitä kuinka moni homoista on top/btm orientoituneita.
Ilmoituksia lukiessa tuntuu kuin 90% olisi bottomeita
Olisin kiinnostunut onko tästä tehty tutkimuksia.
2403
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

versatileja.

Äänestä

Ja v*tut sä mikään hetero ole, jos kundit(kin) kiinnostaa. Puhu vaan rehellisesti biseksuaalisuudesta ja ties sun seikkailus kundien kanssa johtais jopa homoseksuaalisuuteen, kun uskallat tarpeeksi rehellinen olla ittelles, eli jätetäänpä se "nykyään" sieltä myös pois.

Tää palsta on muuten homoille, joten postaa se kysymykses tuonne bissepalstalle. Onko muuten kukaan tutkinut sitä, löytyykö bisseistä toppeja vai bottomeita enemmän?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


bottomtop kirjoitti:

Olen hetero,tai no joo kiinnostunut nykyään myös kundeista,mutta asiani koskee sitä,että onko tutkimuksia siitä kuinka moni homoista on top/btm orientoituneita.
Ilmoituksia lukiessa tuntuu kuin 90% olisi bottomeita
Olisin kiinnostunut onko tästä tehty tutkimuksia.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu