http://www.seiska.fi/viihdeuutiset/_a78823/katso milta michael jacksonin lapset nayttavat/
http://www.seiska.fi/viihdeuutiset/_a65091/
http://www.seiska.fi/viihdeuutiset/_a65091/
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Blanket näyttää ihan MJ:ltä lapsena. Siis hyvin paljon samannäköne. Turhaa idioottien spekuloida onko oma vai ei, näkeehän sen nyt ite. Suloinen poika:)
... princessä ja parisissa on todella paljon Michaelin näköä. On myös Blanketissa. Prince, Paris ja Blanket muistuttavat myös todella paljon toisiaan, joten uskon kyllä ,että Michael on kaikkien biologinen isä... mitä väliä edes koko biologisuudella on. Michael on heidän isä!
Blanketin äiti ei ole varmaankaan vaaleaihoinen.
Jacko ei enää pakota näitä lapsia käyttämään naamioita. Nuo lapset eivät biologisesti voi olla Jackon koska ovat selkeästi valkoihoisia.
Nämä lapset olisi pitänyt ottaa huostaan viimeistään siinä vaiheessa kun Jackson roikotti sitä vauvaa parvekkeen kaiteen yli. Rikkaiden ja kuuluisien lapset eivät ilmeisesti ole lastensuojelun piirissä.
Pieni vinkki, maskien/huivien pitäminen ei ollut alunperin Michaelin idea vaan Princen ja Parisin äidin, Debbie Rowen. Koska lapsia on uhkailtu kidnappauksilla. Mutta sitähän sä et oo lehdistä pystynyt lukemaan.
Mitä jos ensin ottasit asioista selvää ennenko tuut pätee asioilla mistä sulla ei oo minkäänlaista tietoa.
Jacksonin fanit aivopesty kieltämään tosiasiat?
Mutta ehkä sinunki kannattais ensin perehtyä asiaan kunnolla,ennenku sanot mittän sillä mietitänpä nyt:
2 ekaa lasta on Debbien,ja hän on valkoihoinen
Michael on suvultaan ja olisi oikiastikkin mustaihoinen ilman vitiligoa.
Eli mistä kukaan voi tietää varmasti kummanvärin lapset perii,sillä kuitenkin silmät ja hiukset on kuin Michaelilla :)
Ja parempi vaan,että he ovat valkoihoisia,eipä tartte ainakaan pelätä sitä että heillekkin ois mahdollisesti tullut vitiligo.Siinäpä ois taas ollut medialla myllertämistä!
Eli aivan hyvin lapset on perinnyt valkoihoisuuden ja varmasti vitiligollaki on ollut osuutta asiaan!
Mutta tämä on vain minun osa mielipiteestäni,kukanenkin olkoot sitä mieltä mitä haluaa olla asioista:)
Mielipiteet on vapaat!
Mutta niillä ei saa loukata ja aliarvostaa toisia ihmisiä! Joten sinäki ole omaa mieltä ni meki ollaan omaa mieltä asioista :) kiitos.
Paremminkin kysymys kuuluu, miksei tyhmät ihmiset tajua olevansa tyhmiä?
Ehkäpä itse olet sitten tabloidien aivopesemä? Jotkut ihmiset vaan sattuu ottamaan asioista selvää ennen ko avaa suunsa, eikä sillä valitettavasti ole mitään tekemistä aivopesemisen kanssa.
MJ- fani jo v. 2007 , OOT AIVAN MAHTAVA ! (tollasille sönkkääjille on ihan hyvä panna hanttiin ! ) Siinä sulle , ( aivopesty valittaja) oikeet TOTUUDET ! mun mielestä tää keskustelu on MJ- FANEILLE !!!!!!!
Elikkäs kiitos :) eiköhän se nuin ole :) et aivopestyt vihaajat painukoot sinne missä pippurikaan ei kasva =D
No just, vai aivopesty! >X Aikamoinen loukkaus! Tää on tarkotettu niinku faneille eikä tommosille tyypeille, jotka valittaa toisten idoleista. Painu pippuriin ja litisty!