______________________________________

onko tässä mitää järkee mut huviksee kysyn et monta vuotiaita te gta:aan pelaajat ootte ei kaikki oo 18
no en mäkää oo viel 18
3227
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

oon vasta 13.

Äänestä
  • minä olen 6v

    Äänestä

  • 19v sen kyllä huomaa miten kirjotatte ja ette nAAbit osaa pelata pennut warettaa saatana netistä kaiken olkaapa huomenna valmiina sinimaija on pihallanne!!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ikä loppu kirjoitti:

onko tässä mitää järkee mut huviksee kysyn et monta vuotiaita te gta:aan pelaajat ootte ei kaikki oo 18
no en mäkää oo viel 18

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu