Mosley jatkaa virassaan. Natsit ovat maailman saasta. Joka pitää hävittää.
Boikotoin F1
Natsit alas
5237
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Kyl Mosley on parasta mitä voimme ansaita.
Myös natsit olisiva toivottuja mitä suuremmassa
määrin , yhteiskunta kaipaa pientä siivoojien
joukkoa joilla on päämäärä. Ja tietenkin tahto
saavuttaa päämäärä. SE on oikein!
Boikotoi pelle itseäsi. Max on ainoa oikea mies FIA:n tuhkamunaisten eunukkien joukossa.
t. Kunnon fetissi miehen tiellä pitää
Seksifantasiat eivät miehestä natsia tee. Tekeekö lääkärilekit lääkärin? Fantasiat on fantasioita.
Mosley on koko FIA:n eli kansainvälisen autoliiton puheenjohtaja - ei mitenkään erityisesti F1:n. Joten jos dissaat koko järjestöä Mosleyn takia, dissaat myös liikenneturvallisuutta.
Selvitäpä itsellesi mikä jäppinen mosleyn isä oli niin ehkä valkenee sinullekin, että kyse onkin todellisuudesta, pönttö !
Tiedän kyllä mikä Maxin isä oli miehiään. Sehän ei pojasta vielä tee yhtikäs mitään.
Isän näkemyksillä ja kasvatuksella on kyllä voinut olla vaikutusta fantasioihin. Koska moiset näkemykset ovat nykyään epätoivottavia, on niissä kielletyn hedelmän makua. Ja tämähän ei ole mitenkään tavatonta seksifantasioiden yhteydessä. Seksifantasiat eivät edusta toteuttajiensa arkipäivän mielipiteitä ja käyttäytymistä.