Hei ollaan tulossa lauantai iltana.
Miten lämmintä Marmariksessa on ja mistä näkis luotettavimmat ennusteet?
Lähtöfiilarit alkaa kohota =0)
Miten lämmintä Marmariksessa on ja mistä näkis luotettavimmat ennusteet?
Lähtöfiilarit alkaa kohota =0)
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
että kuuma on...normaalia kuumemepaa tähän aikaan nähden. Yli 30 huitoo mittari, jopa lähellä 40, joten kyllä tarkenee :) Oikein mukavaa matkaa!! Me lähetään vajaan kahen viikon kuluttua...pitäkää paikka pystyssä :)
Viime viikolla tosiaan oli yli 35. Opas kertoi kotimatkalla bussissa, että parhaillaan 45.
Eli hyvin tarkenee.
Hyvää lomaa!
Tarkenee todella, lämpötilat huitelee päivällä kevyesti yli 30 astetta ainakin viime viikolla ja yölläkin siinä 25. Merivesi oli vielä kohtalaisen viileää, mutta lämpenee sekin hetkessä !
jos vain suinkin kyetään. Meitä lähtee 2 perhettä, joilla on yleensä melko hulvaton meininki päällä.
Onneksi matkaan lähtö koittaa jo lauantaina. Yhtään ei jaksais enää odottaa, ja varsinkin lapset alkaa olla hiukka levottomia.