angeles city

Moro minkälainen paikka on angeles city?
41925
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

semmoinen isojen punaniskaisten ja paksujen vanhojen setien pajatsopaikka. Sieltä vaan se morsiammen vielä erehdyt ottaan, niin WU tulee ikuisesti tutuksi vierailupaikaksi ja vihreillä kupongeilla voi vaikka sisustaa makuuhuoneen seinän.

Äänestä
  • Mikä on WU ?

    Äänestä

  • Steffo kirjoitti:

    Mikä on WU ?

    Western Union

    Äänestä

Angels City on entisen jenkkitukikohdan kylkeen kasvanut viihdealue tai joku voisi sita vaikka bordelliksikin kutsua. Hae Googlesta Angels City. Matkaa Manilasta pari tuntia autolla tai vaihtoehtoisesti lento Manila - Clark Air Base n. 30 min. Alue koostuu muutamasta kymmenesta baarista ja siella "tyoskentelee" muuta tuhat tyttoa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


1212ssd kirjoitti:

Moro minkälainen paikka on angeles city?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu