ja haluaisin suosituksia missä kannattais kesän aikana pysähdellä, eli mitkä hyviä leirintäalueita, meillä pieniä lapsia????
Olis kiva saada muutakin käytännön vinkkejä asuntovaunuelämään, ruokailu jne????
Vai onko joku muu palsta missä voisin käydä?
Ostettiin juuri asuntovaunu
7
2246
Vastaukset 7
- ei ikinä
rahaa hukkaan kun tuon olisi saannut myös vuokrata. Näillä hinnoilla kun sitä vetää niin ei tarvitse ihmetellä mihin rahat menee. On älyttömin ostos ostaa asuntoauto tai-vaunu omaksi.
- vitutaa
onneksi olkoon ja hyvää kesää
Heippa vaan.Ei mikään oo viisaampaa kun ostaa as.vaunu.Siittä saa AINA omansa pois,jopa enemmänkin.Ja on niin paljon hyviä puolia että menis päivä niitä luetellessa.
- eka vaunu kans joskus
Hienoo kun ootte ostanu vaunun ja alkanu kokeilla tätä vaihto ehtoo loman viettoon. Me vuokrailtiin monta vuotta ja ja siivottiin ja rahdattiin aina tavarat edestakasi , oli tosi hienoo kun sitte ostettiin oma ja kamat oli aina siinä valmiina. Onneks olkoon . En tiedä mistä päin olette mutta Kuninkaanlähde Kankaanpäässä on yksi ihana paikka lapsi perheelle jos ootte Karavaanareita,sinne ei muut pääse. Hauskaa kesää!
- vaanari2
Kuninkaanlähde Kankaanpäässä todellakin mahtava paikka lapsiperheelle lämmitetyin uima-altaineen!
- Myös sivulta
www.camping.fi löydät tietoja. Olemme olleet perheen kanssa Kotkan Santalahdessa, on rauhallinen paikka.
- omia paikkoja
lähes joka paikkakunnalla. Edullisempia, siistempiä ja rauhallisempia kuin leirintäalueet ja 40€ sioituksella pääsee jäseneksi. Kortilla saa myös alennusta leirintäalueilta..
Lapsiperhe myös..
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kajaanissa on kadoksissa 27vuotias nainen.
Poliisin tiedoteessa on ,että 1.9.2026 katosi kajaanissa 27vuotias nainen. Kuva löytyy ja tiedot pituudesta ,iästä yms.361256Onko ankeampaa kyläpahasta kuin Haapavesi?
Koiria kidutetaan, mustalaiset vie invaparkit, makkarakastike on finedining, kylät kuolee pois, nuoret häipyy pois ja ke581025Mies sun käytös satutti...
Mahdatko sitä ymmärtää...😔 Olisipa kaikki mennyt hyvin. Vaikea tästä on enää mitään ihanaa rakentaa.63943- 56904
- 51781
- 65768
Haluatko mies mennä naimisiin melko pian, ku ollaan kohdattu?
Mä haluaisin mennä mahdollisimman nopeesti....💍81716Tönölän hukkaputki
Tönölään rakennettiin kunnon hukkaputki verorahoilla. Ihmettelin tätä mökki sekamelskaa jo alunperin, Eikö tuollainen le38688- 82682
Ei mitään käytöstä
Ei Jumalauta. Videoidaan kun jollain hengenvaarallinen tilanne. Ja laitetaan nettiin. VITTU HÄPEÄ. Olisko kiva jos su30625