Logitech Corldess MX

Sain Cordless MX näppiksen ja hiiren. Pitääkö hiirtä lada kuinka usein? Laitanko aina laturiin kun en käytä konetta?
171
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Eiköhän se ole helpointa että pari kertaa käytät sen loppuun niin näet että kauanko kestää, riippuu käytöstä. Itse laitan kun siltä tuntuu ehkä joka toinen päivä tms.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Toni kirjoitti:

Sain Cordless MX näppiksen ja hiiren. Pitääkö hiirtä lada kuinka usein? Laitanko aina laturiin kun en käytä konetta?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu