Mielipiteesi?

Moi!

Olisin kiinnostunut kuulemaan asiantuntevan mielipiteesi - kumpiko on järkevämpi hankinta JVC XV-N33 (hinta 199 €) vai PANASONIC DVD-S35 (hinta 189€)???

Kumman itse ostaisit vai ostaisitko kenties jonkun muun 200 € hintaluokan laitteen?


Kiitos jo etukäteen vastauksista.
2270
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

SONY

Äänestä

Panasonic on kuin traktori: kestää melkein mitä vaan. Mulla on Panasonicin DVD-A350 vuodelta 1998. Eikä ole huollettu kertaakaan. JVC:t on jotenkin muovisia rimpuloita. Kyllä kun videolaitteista puhutaan, niin ammattilaisen valinta on aina joko Panasonic tai Sony.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Quel kirjoitti:

Moi!

Olisin kiinnostunut kuulemaan asiantuntevan mielipiteesi - kumpiko on järkevämpi hankinta JVC XV-N33 (hinta 199 €) vai PANASONIC DVD-S35 (hinta 189€)???

Kumman itse ostaisit vai ostaisitko kenties jonkun muun 200 € hintaluokan laitteen?


Kiitos jo etukäteen vastauksista.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu