Elikkäs tässä olisi ensi syksynä lähdössä 2 nuorta naista ulkomaille lomailemaan ensi syksynä
Bulgariassa olemme jo käyneet joten joku uusi paikka olisi kiva kokeilla
Toiveinna olisi hyvät bailaus ja shoppailu mahdollisuudet ja paljon paljon rantaa
mihinkään arabi maihin emme välttämättä lähtisi, koska tosiaan ei miehiä ole tulossa mukaan..
mutta siis onko hyviä ehdotuksia?
Hyviä ehdotuksia?
kahdelle nuorelle neidille
2
724
Vastaukset
- aika paljon
Eli miten pitkäksi aikaa, mikä on budjetti, pitääkö olla Euroopassa, pitääkö olla pakettimatka ja perinteinen turistikohde? Kohteitahan tässä maailmassa löytyy pilvin pimein. Myös tuo syksy on aika laaja käsite, syyskuussa on ihan eri paikat kuin marraskuussa.
- elikkä siis
Eli.. Eurooppa ei ole rajana.. ja rahaa olisi noin tonni ( käyttörahat)
Syyskuussa varmaan mennään.. aika on hieman vielä kyseenalainen, mutta viikon ajattelimme matkalla olla
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Vain vasemmistolaiset rakennemuutokset pelastavat Suomen
Kansaa on ankeutettu viimeiset 30+ vuotta porvarillisella minäminä-talouspolitiikalla, jossa tavalliselta kansalta on ot403470Persut huutaa taas: "kato! muslimi!"
Persut on lyhyessä ajassa ajaneet läpi kaksi työntekijöiden oikeuksien heikennystä, joita se on aiemmin vastustanut. Pe132858- 282544
- 422017
- 182001
- 571978
- 561871
- 581626
KL: Mari Hynynen avoimena - Jouni-rakkaan ja Joel-pojan välit ovat nämä!
Mari Hynynen (ent. Perankoski) on naimisissa Jouni Hynysen kanssa. Marilla on edellisestä liitosta yksi lapsi, Joel Vola101518- 171345