Ei kai laareni tota mateluvauhtia kovin kauaa katsele.
Heikin ensikauden talli?
5
719
Vastaukset
- F!_lek
Kieltämättä huolestuttavalta näyttää Heikin tulevaisuus f1:ssä ellei otteet todella paljon parane kauden vanhetessa. Kanadan kisa meni täysin penkin alle. Tuon luokan f1-auto alla ja tuloksena 9 sija on ehdottomasti heikko saavutus. Näyttää hieman siltä että Heikiltä ei löydy sitä agressiivisuutta ja auton säätökykyjä mitä f1-voittajalta vaaditaan. Toivottavasti olen väärässä mutta mikäli kausi näin aliviritteisesti jatkuu niin seuraava osoite on Nascar-sarja.
- tulee Heikin tilalle
Ensi kaudeksi ML:lle tulee Heikin tilalle saksalainen Rosberg MB:n mieliksi.
- katsella
http://www.turunsanomat.fi/f1/?ts=1,3:2001:0:0,4:34:669:1:2008-06-09;4:35:0:0:0;4:36:0:0:0,104:34:546109,1:0:0:0:0:0:
- mate in vinlant
Eihän minkään muun maan kuski ole niin helposti huijattavissa. Autoa sabotoidaan riittävästi että luuis olisi se ykkönen. Ei kovalainen noin huono kuski ole.
Älkää yllättykö kun haikki alkaa ottaa loppukaudesta podium sijoja, jopa voittoja. Yhtäkkiä kaikki "palaset" loksahtaa kohdalleen. Tosin luuuis on jo silloin noin 50 pojoa edellä ja selvääkin selvempi ykköskuski.- Heikki on
vaan niin paljon Lewisiä hitaampi. Jotenkn tuntuu, et Heikki on liian mukava ja sympaattinen pärjätäkseen. Ehkä menestykseen tarvitaan enemmän k-päisyyttä, vrt esim. Räikkönen.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Elikkä Riikka Purra ei kannusta Suomea edes euroviisuissa
Sellaista on persujen "isänmaallisuus", oma kansa viimeiseksi ja ulkomaalaiset ensimmäisiksi. https://www.iltalehti.fi/1772681- 1642499
Victoria-tytär, 16, vertaa Martina Aitolehteä ja Esko Eerikäistä: "Iskä on enemmän..."
Martina Aitolehti ja Esko Eerikäinen ovat ex-pari ja heillä on yksi yhteinen tytär, Victoria. Eerikäinen oli Huomenta Su1182187Riikka: 3 euron bensa, Ruotsi: bensavero jopa alle EU-minimin
Eipä vaan suomalainen autoilija saa kaikkien rakastamalta Riikalta sympatiaa. Ruotsissa on eri meininki, siellä diskutee612063Riikka runnoo: datakeskuksille tulee UUSI yritystuki
"Suomen valtio erikseen tukee esimerkiksi kryptovaluuttaan tai aikuisviihteeseen tai muuhun keskittyviä datakeskuksia."31729"UKRAINA HYÖKKÄÄ LATVIAN ÖLJYVARASTOON JA JUNAAN"!!!
"MATKUSTAJAJUNA SAI UKRAINALAISLENNOKEISTA VAKAVIA VAURIOITA"!!!591444Hilma Hallo-ahon kuvat julki - kiistää SSK ryhmän nimen merkityksen
Eduskunnan puhemies Jussi Halla-ahon tyttären ympärille on noussut skandaali. Lehdistö sai selville Hilma Hallo-ahon kuu2041420Miten kestätte tyhmiä?
Miten usein turhaudutte tai suututte ihmisiin, joilla on matala älykkyys? Minulla tätä tapahtuu useita kertoja viikossa2241153Sofia Belorf rehellisenä suhteen alusta Jeff-miljonäärirakkaaseen: "Hän ei..."
Sofia Belórfin elämä on tapetilla Sofia Bling Bling Dubai -realityssä. Näyttävien puitteiden rinnalla Belórf avaa elämää931128Äänestän seuraavissa eduskuntavaaleissa persuja.
Persut on ainoa puolue, joka aidosti vastustaa islamisaatiota Suomessa.3681069