Suomen parhaimmistoa

Peräseinäjoen Kalajärvi
http://www.kalajarvi.fi

Rio Grande camping PowerPark monitoimipuiston yhteydessä Alahärmässä.
http://www.powerpark.fi
11029
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Juu Rio Grande todella hinnaltaan parhaimmistoa. 27€/vrk , uima-altaasta puuttuu vesi eikä grillikatoksessa tietoakaan puista, muuten kyllä hieno paikka. 6-7.6 vietimme siellä yön ja pettymys oli todella suuri. Saavuimme alueelle 6.6 klo 18 jälkeen ja 7.7 piti vaunu olla aluelta poissa klo 15 mennessä, ja todellakin altaassa ei vettä eikä grillikatoksessa puita silti meiltä rahastettiin 27 €.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


leirintäalueet kirjoitti:

Peräseinäjoen Kalajärvi
http://www.kalajarvi.fi

Rio Grande camping PowerPark monitoimipuiston yhteydessä Alahärmässä.
http://www.powerpark.fi

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu