kuin Ronaldo.
Malisen viesti junnuille:
FILMATKAA
2
244
Vastaukset
- ...
Tämä näissä arvokisoissa mättää. Tuo jonninjoutava jauhaminen erien välissä. Oli aikalailla silmiä ja korvia aukaisevaa ollaa viime EM-kisojen aikana Ruotsissa ja Tanskassa ja seurata sikäläistä futisjournalismia.
Voisi verrata tilannetta siihen, että Tanska pelkaisi MM-kisoissa jääkiekkoa ja sikälaiset jääkiekkoasiantuntijat kertoo meille miten tulee pelata.
Näistä EM-futis studiovieraista ei saa juuri mitään irti. Mitään uutta ei opi futiksesta.
Lätkän puolella Tamilta oppii joka kerta uutta pelin hienouksista.- aina samat
jutut.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Tukalaa kuumuutta
Tietäisitpä vaan kuinka kuumana olen käynyt viime päivät. Eikä johdu helteestä, vaan sinusta. Mitäköhän taikoja olet teh422812Mansikkatiloilla hyväksikäytetään ukrainalaisia
Työolot ovat surkeita ja palkka kelvoton. https://yle.fi/a/74-201729423532584Ensi kesänä
Näin kesän viimeisenä minuutteina ajattelen sinua. Olisiko seuraava kesä "meidän" kesä? Tänä vuonna ei onnistuttu, mutta562305- 352194
- 251733
Okei, myönnetään,
Oisit sä saanut ottaa ne housutkin pois, mutta ehkä joskus jossain toisaalla. 😘251639- 471504
- 1001449
En ymmärrä käytöstäsi
Se on ollut eräänlaista hyväksikäyttöä. Että seura kyllä kelpaa palstan välityksellä silloin kun ei ole parempaakaan tek1391395Anne Kukkohovin karmeat velat ovat Suomessa.
Lähtikö se siksi pois Suomesta ? Et on noin kar? mean suuret velat naisella olemassa641253