päättäjäisten jälkeen

matias....

ysin päättötodistusten jälkeen me vertailtii todistuksii ja mä näin et yks seiskan elina joka oli selvästi kattellu mua koko vuoden ajan katteli mua edelleen. sillä oli aika tiukka lyhyt mekko jossa oli ohuet olkaimet. elina mietti selvästi pitkään tulisko jutteleen ja päätti sit tulle..
-moi masa,pääsit sit pois peruskoulusta?elina kysyi.
-joo pääsinhän mä,naurahdin.
elina tuli koko ajan lähemmäksi ja lähemmäksi.mä tunsin jos sen hengityksen kaulalla.mä käänsin pääni ja ikäänkuin silmilläni kysyin mitä se meinasi.se tiputti toisen olkaimen ja samantien rintsikan olkaimen.en mä tiedä näkikö kukaan, tai siis varmasti näki, mutta tajusiko.
-missä?mä kuiskasin.
elina katto mua silleen ovelasti ja veti kädestä portaat ylös ja liikuntasalin varastoon. takaseinällä kaappien takana oli paksu voimistelu patja kumollaan ja elina veti mut sinne.kaikki alko jotenkin niin äkkiä,seiskan parhaimmannäköne tyttö tulee ihan pokkana ehdottaa mulle SITÄ. ei mulla mitään sitä vastaan ollu mut oudoltahan se tuntu, aluks.elina kaato mut patjalle ja siitä tuli heti "komentaja."mul oli musta puku päällä jonka takki,kravatti ja housut lähti äkkiä pois.. mull oli päälläni tiukat valkeet boxerit ja valkee kauluspaita..mua alko jotenkin ahdistaa kun mä tunsin miten mulla alko kovenee boxereis. elinallakin oli päällään enää mustat rintsikat ja mustat stringit.
-onks tää sun eka kerta?mä kuiskasin elinalle kun tämä asettui mun päälleni.
-on ja mä haluun et sä oot se mun eka,elina kuiskasi ja suuteli mua. mä otin sen pienestä pepusta kiinni painoin elinan itseäni vasten. mun kalu seisoi jo armottomasti.elinakin varmasti huomasi sen ja avasi rintsikoidensa hakaset. mä otin elinan toisen rinnan suuhunu ja imin sitä.. elina hengitti raskaasti ja hieroi kaluani vakoaan vasten. elina nousi seisomaan mun eteeni ja vedin tämän stringit pois.elina oli ajellut pillunsa melkein posliiniksi.elina kävi vuorostaan selälleen patjalla ja mä kumarruin sen päälle. tämä repäisi mun valkosen kauluspaidan auki ja heitti sen sivummalle. mulla oli pitkän lätkäkauden jälkeen vatsa tosi timmissä ja kuusi ruutua erottui selvästi.mä ujutin sormeni elinan vaolle ja yksi sormi upposi keveästi tämän sisään kuulin miten tämä voihakaisi ja työnsin toisenkin sormen tämän sisään ja aloin pyöritellä niitä niin että peukalollani hyväilin klitorista.
-tuu jo!elina voihki.
elina repi mun boxerit pois ja mä tulin elinan päälle.mä työnnyin hitaastie elinan sisään.elina voihki ja voihki koko ajan kovempaa.rytmikkääseen tahtiin mä liikuttelin kaluani elinan tiukassa ja tosi kosteassa pillussa.elina tarrasi pitkillä kynsillään mun perseestä kiinni ja työnsin itseni niin syvälle elinaan kun vain pystyin.elina huusi ja voihki ja tunsin miten tämän pillu supisteli mun kalun ympärillä.liikutin kaluani nyt elinan sisällä aivan pillun huulille ja sitten niin syvälle kun pääsin. nyt elina alkoi täristä ja pillun joka sopukka supisteli kaluni ympärillä. mä tunsin orgasmin lähenevän ja laukesimme elinan kanssa samaan aikaan..mä huohotin ja elina voihki.lysähdin elinan päälle ja tunsin miten imin kaikki loputkin mehut.
-matias..elina kuiskasi.
-no? kysyin.
-kiitos,elina sanoi ja siveli selkääni.
-eipä kestä,tähän on hyvä lopettaa peruskoulu, sanon ja aloin pukea vaatteita päälleni.

ei ollut kummoinen juttu,mutta kerrottu just niinkun tapahtu.nimiä ei oo muutettu..kertokaa ees jotai mielipiteitä.

5

6197

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • laura

      just tällee.. ketää ei enää osaa kirjottaa :(

      • Minä vaan

        sun kirjoitusten laita on?


    • SAMA

      Sama / täysin samanlainen stoori täällä oli jo kuukausia sitten.

      Niin paljon on yhtäläisyyksiä, et oliskohan kopioitu ?

    • juu

      TÄH!!! älä ny jauha... väitätkö et sä olisit ysilä nussinu seiskaa!!!!
      tuskimpa vain

    • me&my

      et oo tainnu nussia neitsyttä? ei kyllä käy samalla lailla kun ilmeisesti mallia ottamissasi pornoleffoissa... muuten hyvä, vaan vähän lyhyt

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitäs peitsarissa on tapahtunut eilen illalla

      Mikkelissä iso poliisioperaatio https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/39ef020c-2d81-4d72-b720-651f458ba3e2
      Mikkeli
      93
      2477
    2. Mistä löytää kadonnut motivaatio?

      Mikä neuvoksi, kun oikein mikään ei enää jaksa huvittaa eli ei ole motivaatiota tehdä mitään? Joka päivä ajattelen, että
      Sinkut
      142
      2254
    3. Saana airola ja. muusikko spekulaatiota

      Saara airolan kirja muusikko mies. Oisko redrama tai lauri tähkä? Saana oli 13 v vuonna 2014 Tekoäly sanoo : tähkä Julki
      Yhteiskunta
      13
      2068
    4. Miten kuvaisit tunteitasi

      tällä hetkellä?
      Ikävä
      171
      1560
    5. Jos saisit palata takaisin johonkin vuoteen

      Mikä vuosi se olisi? Ja mitä siinä hetkessä tapahtuisi?
      Ikävä
      138
      1277
    6. Miksi ETTE suostu selvittämään . . . . . ...

      Asioita jotka jääneet selvittämättä toisen osapuolen kanssa? Kertoisitteko miksi ette suostu? Vaikka teidän mielestä
      Ikävä
      193
      898
    7. Mikä estää?

      tapaamisen, suhteen aloittamisen?
      Ikävä
      85
      886
    8. Mitä jos saisit selville

      että kaivattusi tekee susta pilaa?
      Ikävä
      174
      856
    9. Wille Rydman on kansalaisten mielestä huonoiten onnistunut ministeri

      Onneksi olkoo Wille kärkipaikasta! Oletkin sen eteen tehnyt hartiavoimin töitä. "Ministeri Wille Rydman (ps) on kansala
      Maailman menoa
      451
      796
    10. Mitä ajattelit ensimmäisenä kun

      näit kaivattusi ekaa kertaa?
      Ikävä
      52
      684
    Aihe