Mistä valkoinen, ei liian antiikkisen näköinen klaffilipasto? Tai onko muita ideoita kannettavalle tietokoneelle pöydäksi? Ei saa olla liian suuri, "koulupöytämäinen"
KLAFFILIPASTO
7
4626
Vastaukset
- Maalari8
Käy katsomassa www.juvi.fi, niillä on hyvä klaffilipasto mallistossa.
- sisustaja_
kiitos, tätä juuri etsinkin!
- ...
Mainostan taas Ikean Cyril-kaappia http://www.ikea.com/fi/fi/catalog/products/40104326 :) Tilaisin jos etsisin sentyylistä.
- Etsin samanlaista
Masku.fi ja hakusanaksi klaffilipasto. Tummempana sopisi ainakin itselleni ;-)
- oukki doukki
iskun esitteessä oli valkoisena ja tummana hieno klaffilipasto..eli siis jos haluaa uudempaa...
- Minnie.55.53
Mulla myynnissä puunväeinen jonka voi helposti maalata valkoiseksi. Hp 150e
- hjkkjh
Kai huomasit, että ketjun aloitus on vuodelta 2008? Tuskin enää aloittaja etsii lipastoa - etenkin jos Juvilta löytyi sopiva...
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1291313
- 99833
- 75640
- 50567
Koillis motor
Kyllä on mennyt palvelu alas ku lehmänhäntä, sovitut asiat ja luvatut soitot pitää hoitaa eikä tehä oharia, täysin tumpa11481ABC: n kahvilan uusi nimi matkimalla
Kahvia ja virvokkeita myytiin aikoinaan ÄKKI-VANNIN KAHVILASSA Haapavedellä ja paikalliset sanoivat sitä haussia "Tuhann40454Kylillä ei ole näkynyt? Missä luuraat nainen?
Olisit soittanut mulle nainen. Oltais voitu nähdä vaikka laavulla. Miksi pelkäät minua? Eihän siinä ole mitään järkeä. m149408Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..30387Rydman sivuutti mutupohjalta asiantuntija-arviot tutkimusrahoitusta myönnettäessä
Onko Rydman sopiva tai kykenevä toimimaan ministerinä? Ei ole. Ministerit ovat joutuneet puhuteltaviksi vähemmästäkin;174372- 25368