vista käynnistä etsi

vistan käynnistä-valikon oikealta puolelta (siitä viimeisimmät tiedostot jutun yläpuolelta) on hävinnyt 'etsi' -optio. ???? miten sen saa siihen takaisin?
4149
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Voithan etsiä suoraan kirjoittamalla Käynnistyvalikon hakukenttään.

Äänestä
  • heh eu juu.
    kylmä ton tiedän. mut miten sen saa takas?

    Äänestä

Taakaisin "Perinteinen käynistävalikko" ja paina käytä.

Äänestä
  • en mä totakaan tarkottanut...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


tähmitä kirjoitti:

vistan käynnistä-valikon oikealta puolelta (siitä viimeisimmät tiedostot jutun yläpuolelta) on hävinnyt 'etsi' -optio. ???? miten sen saa siihen takaisin?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu