lisäosa koodeja

Kertokaa koodeja lisäosiin!! Mulla on tehe sims lemmikit. monet antaa koodeja mut ne ei toimi lisäosissa.Haluaisin tietää kolmikerroskoodin lisäosiin??? Harvat koodit toimii lisäosissa!
EPÄTOIVOSTA!!!!!!!!!!!!!!!!11
4344
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

EIKS MEE AIVOON ET KOLMOSKERROSKOODII EI OO!!!!!!!!!!!!!!

Äänestä

Kyllä ne samat koodit mulla ainaski lemmikeissä toimii esim. rahakoodi rosebud, move objects jne.

Ja ei ole olemassa mitään kolmikerroskoodia...mistälie tämä huhu on liikkeelle lähtenyt!

Äänestä

mul ei oo koodei muutakun yx sims lemmikeihin se on nessie

Äänestä
  • Mitä se oikein tekee? Ihan pelkää nessie ilman on/off näppäilyy?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Superii kirjoitti:

Kertokaa koodeja lisäosiin!! Mulla on tehe sims lemmikit. monet antaa koodeja mut ne ei toimi lisäosissa.Haluaisin tietää kolmikerroskoodin lisäosiin??? Harvat koodit toimii lisäosissa!
EPÄTOIVOSTA!!!!!!!!!!!!!!!!11

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu