AEON Overland

siis aeonia näyttäis olevan tarjolla käytettynä
edukkaasti kenen tekemä ja onko ihan paska,
ainakin 4t ja 4x4 vaikkakin pienet kuutiot.
uskaltaako ostaa?
21153
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Aeon cobra 220 tieliikennemallin ja on ollut laadukas, mittarissa kohta 3 tuhatta km.
Aeonit ovat taiwanilaisia ja japanilaisia osiakin löytyy esim. kaasari ja jarrut.

Äänestä

onko Aeonilla 4-vetojakin? en ole kuullukkaan.. polariksen 300 4x4 on suht edullinen ja ketterä neliveto mutta jos oikeen hyvän haluaa niin eiköhän nämä japsit mahda olla lujimpia.. itellä on AEON cobra 180 sport tieliikennemalli ja kyllähän se vaan niin on että ei nuilla kiinan/taiwanin vehkeillä tee yhtään mitään.. vaikka nykyään paljon valtamerkkejäkin kasataan / tehdään kiinassa tai jossain halpamaassa niin ehkä laadun tarkkailu on tiukempaa.... minä pistäisin senkin rahan johonkin parempaan merkkiin esim Honda, yamaha yms..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


MÖnkijä 4x4 kokemuksia kirjoitti:

siis aeonia näyttäis olevan tarjolla käytettynä
edukkaasti kenen tekemä ja onko ihan paska,
ainakin 4t ja 4x4 vaikkakin pienet kuutiot.
uskaltaako ostaa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu