Metsässä

Oikeasti saanut ;)

Olin jo jonkin aikaa katsellut yhtä hyvännäköistä miestä, katseemme olivat kohdanneetkin ja minä riisuin häntä silmilläni. Hän oli lihaksikas ja tumma, tosi seksikäs. Yhtenä päivänä sitten menin juttelemaan hänelle, ja hän katsoi minua hieman hermostuneena, niin kuin mies katsoo kaunista haluttavaa naista... Sain hänet treffeille ja oli selvää, että molempia halutti. Kun hän kosketti käsiäni, tunsin miten klitorikseni alkoi turvota ja valuin kosteutta niin että pelkäsin tuolille jäävän märän läiskän. Hän siirtyi pikku hiljaa viereeni ja lopulta suuteli minua ja hyväili vartaloani. Näin hänen housuissaan pullottavan ja aloin käydä tosi kuumana. Siirryimme kahvilasta kävelylle, mies piti kättään pakaroillani ja minun oli himoltani vaikea kävellä. Minulla oli ohuet rintaliivit ja ohut pusero, joten kovettuneet nännini näkyivät varsin selvästi läpi. Huomasin miehen katseen usein eksyvän rinnoilleni.

Pääsimme vihdoin syrjäisemmälle metsäpolulle emmekä enää hillinneet itseämme. Mies huohotti haluavansa minua ja alkoi rajuin ottein suudella ja hyväillä minua. Olin litimärkä. En välittänyt vaikka joku olisi nähnyt. Itse asiassa toivoin jonkun näkevän... Toivoin että joku olisi katsellut himosta hulluna ja vetänyt käteensä, kateellisena kun ei saa koskea ihanaa vartaloani ja työntyä sisääni.

Päälleni jäi pusero ylös vedettynä kun laskeuduin maahan selälleni ja mies tuli päälleni. Hänen iso kalunsa sojotti kohti taivasta sykkien, halusin sen äkkiä... Hän nosti jalkani ylös ja työntyi nautinnosta ähkäisten rajusti sisääni. Voihkaisin tuskasta, hänen kalunsa oli kivikova ja työntyi syvälle pohjaan asti. Silti nautin jokaisesta kiivaasta työnnöstä. Huohotin rajusta panemisesta ja mies hymyili "kärsimykselleni". Välillä hän puristeli himosta turvonneita rintojani ja kovia nännejäni, aloin voihkia nautinnosta. Mies urahti ja sulki silmänsä, hän laukesi nopeasti, hänen himonsa oli niin kova, mutta tämä ei jää tähän kertaan....

8

14373

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Varattu, ja kauniin sporttinen uranainen. Täynnä halua ja kiimaa.., ja tänäänkin Me naidaan toisemme orgasmeihin! Nautit, miten ihanan rajusti otan Sut lenkkipolkumme lähellä.

      • Anonyymi

        Osui ja upposi itse palsta kyylärin hermoon


    • Anonyymi

      Kivat treffit!

    • Anonyymi

      Halukas ja pikkutuhma Nainen on parasta...

      • Anonyymi

        Vain unelmissas eunukki


    • Anonyymi

      Lähtisin treffeille noin pirteän naisen kanssa...

      • Anonyymi

        Vaan kukaan ei lähde sun kanssa


    • Anonyymi

      Olet varattu nainen, tunget valkean kauluspaitasi helmaa haameesi sisälle. Siistit myös äskeisessä pikapanossa levähtänyttä nutturaasi, hymyilet ihanan saaneena. Sanot aloittavasi lumien sulettua taas aktiivisen lenkkeilyn. Sun ei tarvitse kertoa Mulle yhtään enempää. Aivan kuten viime kesänäkin, toivot tuhmana että käyn naimassa Sua lenkkipolkujesi läheisyydessä :)

    Ketjusta on poistettu 7 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Medvedev: Suomi tuhoutuu ydinsodassa ensimmäisenä

      Venäjän ydinaseilla on lyhyin matka Suomeen, joten ydinsodassa Suomi tuhoutuu heti sodan alkuminuuteilla, muilla mailla
      Maailman menoa
      614
      2283
    2. Hotellille löytyi ostaja....

      Tämän päivän Kainuun Sanomissa oli uutinen, että pesänhoitajan mukaan Hotelli Kainuu myydään ensiviikolla. Hieno homma,
      Kuhmo
      27
      1126
    3. Sinä. Just sinä.

      Palataan ajassa taaksepäin vuosi tai kaksi. Mitä tekisit toisin jos voisit?
      Ikävä
      109
      1118
    4. Saana airola ja. muusikko spekulaatiota

      Saara airolan kirja muusikko mies. Oisko redrama tai lauri tähkä? Saana oli 13 v vuonna 2014 Tekoäly sanoo : tähkä Julki
      Yhteiskunta
      7
      968
    5. Onko se loukkaavaa

      Kun joka kerta tuijotan sun peppua. En mahda sille mitään, että se vangitsee katseeni. Pohdin vain että ei minusta ole k
      Ikävä
      101
      865
    6. Miten kuvaisit tunteitasi

      tällä hetkellä?
      Ikävä
      86
      855
    7. Jos saisit palata takaisin johonkin vuoteen

      Mikä vuosi se olisi? Ja mitä siinä hetkessä tapahtuisi?
      Ikävä
      89
      762
    8. Onko kaivattusi seinäruusu?

      Kun hän saapuu paikalle, huomaako kukaan, vai kääntyvätkö päät? Onko se hyvä vai huono juttu? Oletko sinä huomattu vai
      Ikävä
      50
      759
    9. Tiedätkö kaivattusi musiikkimaun?

      Minkälaisesta musiikista hän pitää?
      Ikävä
      63
      725
    10. Moi, olen Lampunhenki

      Kerro toivomuksesi🏺
      Ikävä
      65
      573
    Aihe