Auttakaa! Olen siis 13v poika. Aina kun meen muiden jätkien kans uimaan, niin suihkussa alkaa seisoon. Sitä on vaikee peitellä, ( mulla n. 13 - 14cm, muilla n. 9cm ). Samoin pisuaarilla. Kaikkein pahin on se, kun stondis jatkuu yleisellä allaspuolella, kun tytöt (joiden kanssa olemme siis tulleet uimaan) näkevät sen. Osa kattoo sitä ihmeellisenä, osa hihittelee. Joo te sanotte vain että "joo se on hyvä juttu, mene uinnin jälkeen pikapanolle" mutta ei. Ottakaa tämä vakavasti! Please!
Vastaukset 22
- ehkäosaanauttaa
tai sit laita kylmä vesi päälle.
Ajan kanssa sitä erektiota ei enää tule kuvailemissasi tilanteissa.- 13v.
joo oon kanssa 13v. mullakin alkaa tosi helposti seisoo. aina pelin jälkeen ku mennään suihkuun, nii on vaikee pidätellä ettei pippeli jäykisty.
vaikka kyllä se muillakin näkyy et alkaa stondaa.
sulla on tosi pitkä vaikka oot 13v. mulla on kovana 9cm.. - kulliboy
13v. kirjoitti:
joo oon kanssa 13v. mullakin alkaa tosi helposti seisoo. aina pelin jälkeen ku mennään suihkuun, nii on vaikee pidätellä ettei pippeli jäykisty.
vaikka kyllä se muillakin näkyy et alkaa stondaa.
sulla on tosi pitkä vaikka oot 13v. mulla on kovana 9cm..No kiitos vaan. Olen kyllä joka ikisessä suihkussa siitä ylpeä. Ja kyllä ne useimpien tyttöjen katseet palkitsevat... ;)
- Anonyymi
13v. kirjoitti:
joo oon kanssa 13v. mullakin alkaa tosi helposti seisoo. aina pelin jälkeen ku mennään suihkuun, nii on vaikee pidätellä ettei pippeli jäykisty.
vaikka kyllä se muillakin näkyy et alkaa stondaa.
sulla on tosi pitkä vaikka oot 13v. mulla on kovana 9cm..Sama ja itte 12 ja 9,5cm
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Sama ja itte 12 ja 9,5cm
onks toi löysän vai kovana? oon ite 13v. kans.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Sama ja itte 12 ja 9,5cm
Sä et varmaan ollu edes syntyny kun toi viesti kirjotettiin
- Anonyymi
13v. kirjoitti:
joo oon kanssa 13v. mullakin alkaa tosi helposti seisoo. aina pelin jälkeen ku mennään suihkuun, nii on vaikee pidätellä ettei pippeli jäykisty.
vaikka kyllä se muillakin näkyy et alkaa stondaa.
sulla on tosi pitkä vaikka oot 13v. mulla on kovana 9cm..Oho. Mulla oli. Myös 13v 14cm. Nyt olen 37v bi mies. Kik on: 32vMies32
Jos kiinnostaa jutella niistä nuoruus muistoja?
- kulliboy
Mutta onko kenelläkään muulla stondannut uimahallissa tyttöjen nähden? Meinaan ne katseet... GRRR!
- heheh
luulempa että ne tytöt tietää, että jätkillä tapahtuu tota murrosiässä... tai sit ne on imarreltuja ku luulee et stondis alkaa niitä kattelemal
- täsäkää
mitää. oot homo (:
- jätkä92
mulki sama onkkelma. oon 16 ja penis iso 18 cm.. saunas ärsyttävää ku on niin kuuma ja rupee seisoo sika helposti.. usein se rupee tahtomatta seisoo ku näkee muitten kateelliset ilmeet(mul monesti paljon isompi ku viereisel)..oon kuiteski pystyny hillitsee tilannetta ajattelemalla ikäviä asioita uhkaavassa tilanteessa, jolloin penis kutistuu.. vois auttaa ehkä suaki..
- rer444444
mee vessaa vetää kätee tai sitte: homo mikä homo
- jätkä92
rer444444 kirjoitti:
mee vessaa vetää kätee tai sitte: homo mikä homo
puhutsä mulle? taidat olla vaan kateellinen koska omaat sellasen mikromunan..
- vitun pellet:D
jätkä92 kirjoitti:
puhutsä mulle? taidat olla vaan kateellinen koska omaat sellasen mikromunan..
vitun pellet
- dont worry
mulla on myös ihan sama ongelma mulla on myös noin 14 1/2 cm muna ;) tytöt aina vain kattoivat innoissaan. mä oon 13v
- Neuvo
Mua auttaa se jos alkaa seistä, kokeile: nipistä ittees ja laske vaikka jotain vaikeeta kertolaskua. Auttaa aika paljon. Jos uimahallissa seisoo, hyppää veteen ja ui. Sillon ne ei nää nii hyvin että sulla seisoo. Muutenkin tytöt on kiinnostunu peniksistä. Mutta ymmärrän kuinka noloa se on.
- 11.6.2008
11.6.2008
- piliboy
Varmin seisokkiehkäisy ! Esim.uimahallin saunassa:Etsi lauteiden terävä kulma ja aseta molosi sen päälle ...lyö rystysilla voimakkaasti sitä piliäsi muutaman kerran.....En oo varma,mutta luulisin,että auttaa -hetkeksi !!!!
- Anonyymi
Ei stondista tarvi nolostella. Anna seisoa vaan.
- Anonyymi
Oho. Mulla oli. Myös 12v poikana seisoi 14cm ja en kyllä pitänyt sitä. Nyt olen 37v bi mies. Kik on: 32vMies32
Jos kiinnostaa jutella niistä nuoruus muistoja?
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Gallup: Kansalaiset eivät usko velkajarruun
Puolet suomalaisista ei usko velkajarrun vaatimien sopeutusten toteutuvan, kertoo Iro Researchin kyselytutkimus. Kokoom861183- 66919
- 58902
- 208902
Sinulle nainen
En ehkä koskaan osannut sanoa tätä oikein. Minun vaikeuteni luottaa liittyi ennen kaikkea menettämisen pelkoon. Siihen66886Martsusta tuli leuhka
Ja ylimielinen. Hän ei nosta persettäkään ilmaseksi . Luulempa et nämä ei tee hyvää hyvinvointivalmennuksille.... Nannal228760Hei rakkaani.
Kohtaaminen lähestyy. Miten teemme sen? Kumpi ottaa yhteyttä vai törmäämmekö jossain sattumalta? Tuleva vaimosi70745Ethän voinut nainen tietää, että rikot rikotun
Omaa elämää taas mietin aamuyön tunteina. En vieläkään löytänyt muistin sokkeloista ainuttakaan onnen hetkeä. Kaipuu on72732- 42716
Kuisla Group Oy jättänyt yrityssaneeraushakemuksen
Samalla yrityssaneeraukseen on hakeutunut Kuisla henkilökohtaisesti ja Seinäjoen Motelli Oy, joka omistaa Sorsanpesän ki35708Uskallanko laittaa sulle viestiä?
Se viesti on tossa valmiina ja lähettämistä vaille valmis. Kun ei kauhee sti tunneta niin eipä sillä olisi niin väliä. S57633Kiulu myynnissä!
Kiulu hakee taas uutta yrittäjää. https://www.yritysporssi.fi/etela-pohjanmaa-lansi-suomi-finland/myytavat/yritykset/ma26588- 42568
Et pysty peittämään minulta
Sinä olet hyvä peittämään asioita niin halutessasi. Pystyt pitkiäkin aikoja salaamaan juttuja. Juuri mietin tuossa, olet47484Tulisiko naisille asettaa korkeammat eläkemaksut
Tämä tuli mieleeni kun luin aamun lööppejä. Japanissa alkaa olla "uutta nuorisoa" ihan urakalla, ikä alkaa sadan jälkeen171482- 18478
Mitä oikein tapahtui? Maajussi-Jetta sai tylyt pakit - Sulhoehdokas selittää: "Ei lentänyt kipinät"
Maajussille morsian -sarjassa etsitään rakkautta ja rinnalle kumppania. Yksi maajusseista on Jetta - liikunnallinen ja12447Huumekauppaako
”Huumekauppa johti rajuun väkivaltaan Kokkolassa – Kolme nuorta otettu kiinni, yksi epäillyistä alaikäinen”9424- 20409
Makeinen, asiaa sinulle
Minua korkeampien voimien kehotuksesta sinua pyydetään avaamaan jokin yhteys asioista keskustelemisen takia kanssani. Il28403