Minisaunat

Onko kellään kokemuksia minisaunoista, jotka voi helposti pystyttää vaikka kylppäriin? Minkä hintaiseksi sellainen tulee valmiiksi asennettuna? Onko löylyissä potkua? Kannattaako laittaa kerrostaloon? Sähkönkulutus?
21587
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Kaikki sähkökiukaat kuluttaa ihan pirusti. Helppo laskea kun tietää vaan tehon minkä haluaa.

Äänestä

Pian olisi minisauna kaupan ei mikään lasikoppi vaan täysiverinen sauna.Kulma malli led valoilla lasi ovi.Hinta siinä 2500 euron korvilla.Sauna on elementeistä ja helppo kasata.Valovirta kiuas, mitat (sisämittoja)1150/1150mm.jos kiinnostaa lähetän kuvia.
s-posti [email protected]

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tiedonhaluinen75 kirjoitti:

Onko kellään kokemuksia minisaunoista, jotka voi helposti pystyttää vaikka kylppäriin? Minkä hintaiseksi sellainen tulee valmiiksi asennettuna? Onko löylyissä potkua? Kannattaako laittaa kerrostaloon? Sähkönkulutus?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu