Sony.

Onko kokemuksia Sonyn "blackpanel" cd-mankasta?
Kannattaako tuollainen ostaa.

Kiitos neuvoista.
3306
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Oletko kuullut Sonyt laitteista jotain hyvää? Jos olet, niin osta ihmeessä :-)

Äänestä
  • Ei ole kokemusta juuri tuosta black paneelista mutta sellaisen olen hankkimassa jos sellaisen vielä jostain saan. Itselläni on täysin perusmallinen sonyn soitin ja on toiminut erittäin hyvin

    Äänestä

mul on sonyn CDX-630. En tiedä miten hyvä automankka määritellään, mutta ainakin tehot OK (4*52W) säätöjä on vaikka mitä, soittaa CD-R/RW. Mitä muuta sitä tarvitseekaan olla? (MP3-soitto olis ihan jees, mutta eipä sekään niin tarpeellinen ominaisuus ole...)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


sonya kirjoitti:

Onko kokemuksia Sonyn "blackpanel" cd-mankasta?
Kannattaako tuollainen ostaa.

Kiitos neuvoista.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu