vaan mistas sina sen arvasit?..
today was really..
better day..
8618
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Arvasin sen siitä, että olet löytänyt koneelle vasta nyt. Pliis ei enää lepakkovitsejä, keskustelut kyllä olisivat paikallaan. Ajatuksia sinulla varmaan olisi, kun saisit ne esiin. Suomenkieli nou helppo vai?
mut mita ihmeen lepakkovitseja??en oo talla palstalla sellaisia viljellyt..mita tulee aidinkieleeni..suomi..tosin stadista kotoisin..nyt 14 vuotta junteissa..kylla se slangi siita vahemmallakin sekoo..kirjakielta..nooh kuka sita enaa kayttaa..ja kuinkas syvallisia ajatuksia olet vailla??anna palaa kylla mina vastaan..mikali osaat lukea tata skanditonta "kielta"..
Ei tyylillä väliä kunhan tekstiä tulee. Sori, kuullostit yhdeltä kivalta duunikamultani, joka ei suomalainen.Ja täällä riehunut jonkun aikaa yks tapaus kellä sama vitsi joka jutussa.Että höyryt pois ja tervetuloa joukkoon.
ole ollut viime aikona ku tää yks ääpilkuton tapaus ja se hakee taas sitä aakkosfaniansa,ne ku tippu toiselle sivulle ni taas piti laittaa uus alotus.
Ja kenen mitkä vitsit?
muutaman tarkoittamasi ihmisen jutuista..ei jaksa niita enaa lukea..sorry kun vahan otin lampoa..tyhmaa..hyvat yot!
hyvaa yota!
ai mistä tiesin.sisäinen tunne kertoi...sen vaan jotenkin tuntee .oliskohan huomenna?kellokin käy taas myöhä kohta mentävä nukkuu,vaikka tuli tossa tunnin iltaunoset otettuu.kissa kuorsaa tossa mun jaloissa.Hyvää yötä Sinulle jos ei tänään enään "törmätä";)
joo..luulen et huomennakin hyva=)..kello on tosiaan nukkumatti..nousin jo 04:50..joten..et sit kuiteskaan saanu sita meilia aikaiseksi..hmm..mitahan siita pitaa ajatella..no joo..Hyvää Yötä ja Kauniita Unia!