Sain muutamaa päivää ennen 3 tähden vk majoituksen alle 200e!!! Onks halvempia joillain tänä vuonna sattunut näihin aikoihin? Lähtö 15.6. Hotelli keskustassa ihan hyvällä paikalla uima-altaineen ilmastointi kuuluu hintaan! : )
t. tyytyväinen kultahietikon kävijä (29.5 viimeksi tuli lähdettynä eli pari vk ja takas : ) )
halvalla kultahietikolle
5
1353
Vastaukset
- munus
juu me lähetään poikaystävän kans myös 15.6 yks vko 149e sis. 3tähden hotelli aamiasella:)
- on ollut teillä?
Kun saitte näin halvalla niin mistä bongasitte näin halvalla?
- 8.kerta jo kai...
Domina Travel (=nyk. omista virolainen Alma Tour).
Palvelu/oppaat ihan yhtä ok. kuin muillakin! Seuraa koko ajan netistä hintoja, ks. myös take off (=aurinkomatkojen tytäryhtiä ilman opaspalveluja=lue:retkiä). Äkkilähtösivu: www.kuumat.com.
Zdravets hotelli kutsuu........ : )
huom. ei ole yhden tähden tsaravets hotelli, jossa ei edes uima-allasta tympeä henkilökunta! - 123
8.kerta jo kai... kirjoitti:
Domina Travel (=nyk. omista virolainen Alma Tour).
Palvelu/oppaat ihan yhtä ok. kuin muillakin! Seuraa koko ajan netistä hintoja, ks. myös take off (=aurinkomatkojen tytäryhtiä ilman opaspalveluja=lue:retkiä). Äkkilähtösivu: www.kuumat.com.
Zdravets hotelli kutsuu........ : )
huom. ei ole yhden tähden tsaravets hotelli, jossa ei edes uima-allasta tympeä henkilökunta!se Alma ole nimenomaan bulgarialainen matkatoimisto?
- olet varmasti
123 kirjoitti:
se Alma ole nimenomaan bulgarialainen matkatoimisto?
mutta muistaakseni ns. monikansallinen yhtiö l. muitakin maita omistaa ns. kimpas mut en oo varma. Halvin markkinoilla tietääkseni!!!!!!!!!!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kristillisistä Siionisteista asiallista tietoa Hesarissa.
KD ja Persut ovat kaiken takana avoimesti!5511569Ja jälleen uusi latauksessa olleen sähköauton palo! Nyt Keravan Prisman parkkihallissa.
IS 3.10.2025 Latauksessa ollut sähköauto syttyi yöllä tuleen Keravan Prisman parkkihallissa, Keski-Uudenmaan pelastusla958769Kovan viikon ilta pitäisi lakkauttaa
Käytännössä pelkkää SDP:lle ilkkumista koko ohjelma veronmaksajien kustannuksella.94202Pakoputkipörisijä syttyi tuleen kesken ajon
Kyydissä oli 7 henkilöä, mutta hyvä onni matkassa epäonnistuneesta käyttövoimavalinnasta huolimatta, eikä kukaan loukka203921Kalja-Kristus Kutsuu Luokseen
Nyt on Oikea Hetki Ottaa Ryppyys Vastaan! Lue Pelastusryyppy ja tee Promillista elämäsi Herra! Pelastusryyppy on teksti43809Borat ärhäkkänä, syyttelee kokoomusta vilpin suojelusta
Hänen mukaansa kokoomus seuraa ”toimettomana vierestä, kun vilpilliset firmat vievät urakat rehellisten nenän edestä”, j73616- 893550
Persut on SYYLLISIÄ KAIKKEEN NEGATIIVISEEN SUOMESSA
, ne haluaa neuvostoliiton putinin kanssa takaisin, shit voi valvoa kaikkea ja kaikkia, no tietty makeeta mannaa itselle133409Perussuomalaisiin minä luotan
Bensaa raaskii taas tankata ja ensi vuonna laskee ruoan verotus. Nämä muutokset parantavat pienituloisten asemaa.343202Koulu-uhkaus.
Meinaatteko päästää lapsenne kouluun, niin kauan kun tämä uhkaaja siellä myös on? Tekijä on kaikilla tiedossa.452365