No mitä nyt teen kun olin ihastnu yhtää rinnakkais luokan poikaa jo vuoden kunnes kerroin sen luokan yhelle tytölle joka on mun kaveri(en tiiä onko kyll enää)ja se sano joo vähän siistii se tykkäs yhest toisest pojasta ja sit parin päivän päästä se sano en tikkääkkääenää siitä tykkään yhestä toisesta mut enkerro kestä. No se oli tietenkin se josta minä pidin näin se on tehny mulle jo 2 kertää ja nyt oli kyll viimenen pisara!! Se iski sen pojan vaik vakuutti et ei pidä siitä se mun ihastus pyys siltä jo sen puhulin numeroo mutku mun kaveri ei antanu sitä se poika ei uskaltanu tulla kouluu ku pelkäs et sen kamut kiusaa en kehtaa enää ees puhuu siitä sill kaikki kyll tietää kestä mä tykkään ja kestä se......... mitä mun pitäi tehä????
Mitä mä nyt onks kaikki mennyttä???!!!
Gaathariina
8440
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Kill Kill Kill Kill !
no voishanse olla aika kiva XD...............
Mikäli kaverisi ei antanut puhelin numeroaan hänelle niin voi olla että hän ei pitänytkään pojasta niin paljon.
Mene puhumaan kyseiselle pojalle.
Anna vaikka numerosi hänelle.
kyll mä vois9n mun ihastukselle puhuu mutse ei kyll tykkäis vähän mulle naurettais... meijjän luokan pojat on nimittäin aika paskoja:( tuskin sekää välittäis mut kiitti silti:)
on helpompi mennä yhteen kun kaikki luokan pojat tuskin liikkuu täysin samois piireis.
nii se on kyll totta et nyt kesälomall voisin puhuu, mut se ei oikee onnistu se ei asu läheskään kylällä ja mä taas asun joten sekää ei oikee toimi:(
voidaan aatella et mitä seurustelusta tulisi jos välimatkat on liian pitkät?
Mut ei se välimatka aina haittaa.
Mä aion jatkaa jonkinmoista suhdetta vaikka hän muuttaakin Helsinkiin asti ja minä olen Espoossa.
Jos välimatkat tuottaa ongelmia niin pohdi asiaa vielä.
Mulle on syntymäs mahdollisesti suhde isoine välimatkoineen et kyl sitä voi yrittää.