Ei saa

Koettakaahan winufanit vähän piristyä. Tämä palsta menee aivan tylsäksi jos kukaan ei sydänverellään puolusta teidän virusimurianne.

Onhan se sentään alallaan maailmanennätys, miljoona haittaohjelmaa, jota ei hevillä rikota. :D
3254
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Onko palstalla tylsää?

Äänestä

... kyllä tää foorumi tuntuu olevan aika maccilaisten/linuxilaisten valtaama...

muuten... tuli vaan mieleen että sattuisko joku tietämään että miten nämä virus torjunta yhtiöt niin kuin F-secure estävät näitä viruksia... etsiikö ne vaan niitä aukkoja joista nämä virukset pääsisivät ja tukkivat ne? vai mitä täh?

Äänestä
  • >...maccilaisten/linuxilaisten valtaama...

    Eihän sellainen valtaus ole mitenkään mahdollinen kun tänne voi jokainen kirjoittaa oman kantansa ihan vapaasti.

    Kenen vika se on että Windowsia ei puolusta kukaan täysjärkinen?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


luovuttaa kirjoitti:

Koettakaahan winufanit vähän piristyä. Tämä palsta menee aivan tylsäksi jos kukaan ei sydänverellään puolusta teidän virusimurianne.

Onhan se sentään alallaan maailmanennätys, miljoona haittaohjelmaa, jota ei hevillä rikota. :D

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu