Sym orbit

Sym orbit siis, missä siellä on se prikka ja kuinka hankala tai helppo se on poistaa.

kertokaas niin tarkkaan kun pystytte! Muitakin vihjeitä otetaan vastaan...
3295
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Muistaakseni kolmas ruuvi vasemmalta, sen poistaminen vaatii erikois osaamista, huollossa kun minulta poistivat sen prikan, maksoi 98e.

Äänestä
  • samalla tavalla kiskovat autohuollossa, eli jos pitää painaa pieni nappi yms. kiskovat muistaakseni useamman satasen, että semmosta huijaamista!!!!!

    Äänestä

  • voi elämä! kirjoitti:

    samalla tavalla kiskovat autohuollossa, eli jos pitää painaa pieni nappi yms. kiskovat muistaakseni useamman satasen, että semmosta huijaamista!!!!!

    ku ristipää ruuvarin, jos on tiukka niin napauttaa vasaralla siihen ruuvarin päähän ja kiertää auki.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


prikka pois mutta miten kirjoitti:

Sym orbit siis, missä siellä on se prikka ja kuinka hankala tai helppo se on poistaa.

kertokaas niin tarkkaan kun pystytte! Muitakin vihjeitä otetaan vastaan...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu