voiko?

sims 2 tehdä itse teitä? kun tiet koppuvat liian nopeasti eikä silloin voi pistää tonttia
4179
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Jaa a, pitkän kokemuksen tietäjänä, en usko, ellet sitten jollain ihme ohjelmalla voi muuttaa naapuruston maastoa. Itse en tästä jutusta tiedä mitään, sillä tyydyn aina rakentamaan sinne minne sopii :D

Äänestä
  • Aloittaja

    muita tietäjiä jotka voisivat neuvoa ja kiitos katsotaan eteenpäin

    Äänestä

Valitettavasti niit ei voi tehä itse. Ne on missä on.

Äänestä
  • Aloittaja

    no pitäneepä unohtaa tuo asia sitten

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


UPDATE_8531503 kirjoitti:

sims 2 tehdä itse teitä? kun tiet koppuvat liian nopeasti eikä silloin voi pistää tonttia

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu