Tuon JOPA tämän palstan tietoon vaikka se ei sitä ANSAITSE että maassa tapahtuu tällä hetkellä KÄÄNTEEN tekeviä asioita VAKAVAN OKKULTISMIN piirissä!!! Liian pitkään ovat AMERIKKALAISTEN JÄRJESTÖT hallinneet maata!!
Nyt on koittanut MUUTOS!!!!
Emme kuitenkaan halua olla ilman KUNNIAA JUURIA kohtaan ja puhua tämän enempää AIEMMIN hallinneista tahoista se on OIKEUS??! ME kannamme nyt valtikkaa tästä ETEENPÄIN!! Infernaaliset SOTAJOUKKOMME kasvavat PÄIVITTÄIN!!!
En voi LUVATA tässä sijaa muille kuin AIDOSTI kiinnostuneille ja tämä täytyy OSOTTAA KÄYTÄNNÖSSÄ hakemuksemme on HYVIN VAATIVA!!!!
HAIL TS!!!! HAIL CS!!!!
HAIL IOBRLD!!!!!!!
Nyt on koittanut MUUTOS!!!!
Emme kuitenkaan halua olla ilman KUNNIAA JUURIA kohtaan ja puhua tämän enempää AIEMMIN hallinneista tahoista se on OIKEUS??! ME kannamme nyt valtikkaa tästä ETEENPÄIN!! Infernaaliset SOTAJOUKKOMME kasvavat PÄIVITTÄIN!!!
En voi LUVATA tässä sijaa muille kuin AIDOSTI kiinnostuneille ja tämä täytyy OSOTTAA KÄYTÄNNÖSSÄ hakemuksemme on HYVIN VAATIVA!!!!
HAIL TS!!!! HAIL CS!!!!
HAIL IOBRLD!!!!!!!
Vastaukset 9
Vanhimmat
tosi magee juttu hei,
minne voin laittaa hakemuksen?
onx tää sun järjestö niiku IHAN SIKA BÄRÄYTTÄVÄÄ SETTIIIIII ?!?!?!?!!!??
tätä:
http://keskustelu.suomi24.fi/show.fcgi?category=1000000000000003&conference=4500000000000258&posting=22000000035512648
TIESIN että täällä ei ole riittävän VALISTUNUTTA HUOM!! EI sama kuin VALAISTUNUT!! porukka YMMÄRTÄMÄÄN nitä VIESTEJÄ jotka ovat SELKEÄSTI NÄHTÄVILLÄ niille kun YMMÄRTÄVÄT!!!!!!!!!
MUTTA pää asia että ne joidenka on TARKOITUS NÄHDÄ NÄKEVÄT!!
HAIL IOBRLD!!!
Infernal Lord of Darkness pyysi minua kirjoittamaan tänne että muutkin saisivat nähdä että järjästömme ei ole mitään unelmointia vaan kasvava VOIMA maassa. Olemme SAATANALLINEN LEGIOONA joka kunjoittaa perinteisiä ryhmiä niin kuin temple of set ja churh of satan mutta on UUDEN AIKAKAUDEN suurin kansallinen VOIMA yksilöydessä.
HAIL IOBRLD!
Mitä tämä HYVIN VAATIVA hakemus pitää sisällään? Onko hakijan kirjoitettava tarpeeksi monet sanat ISOLLA? Sisältääkö järjestön toiminta muutakin kuin narkkarisaastojen uhoamista? Oletteko aikeissa jopa opetella oikeinkirjoitusta? Mitä tapahtui Mustan Pulin -anteeksi, Tulen- Järjestölle? Kai laitat pystyyn kunnon mainostuksen irc-galleriassa ja esittelet taas komeita rituaalikuviasi joissa kaapu liehuen ja rihkamatikari kourassa ryystetään eliksiiriä sarvesta?
Vaikuttavaa.
Kiitos KUN toit jopa tämän PALSTAN tietoon tuon suuren uutisen. Kysyisin VAIN että jos kerran aiotte PÄÄSTÄ irti amerikkalaisuuden VAIKUTUKSESTA, niin MIKSI silti käytätte ENGLANNINKIELISIÄ nimiä? Onko järjestönne brittiläinen, irlantilainen vai ehkä jopa AUSTRALIALAINEN?
Ja ovatko joltain AMERIKKALAISILTA alakoululaisilta kopioidut hurjat NIMIMERKKINNE sitä mainittua kunnianosoitusta ESIKUVILLENNE?
Olemme VAIKUTTUNEITA siitä tavasta jolla valtikkaa kannatta. Kerrothan JATKOSSAKIN meille järjestönne VAIHEISTA?
TÄÄLLÄ ei näe kuin etäisiä VARJOJA toiminnastamme koska kaikki jotka eivät asioista tiedä tekevät liikaa HÄLYÄ!!! Jos oikeasti TAHTOO pysyä asioista perillä ovat IOBRLDN OMAT foorumit ainoa paikka mutta ne ovat SULJETTUJA vain jäsenille!
Kysymykseen käyttämistämme nimistä sanon VAIN että ne kuuluvat järjästön MYSTEERIIN!!!!
Hakemuskysymyksiä ei VOI tällä palstalla käsitellä!! Jos TAHTOO mukaan on pakko TEHDÄ asioita ei vain puhua ETENKÄÄN netissä! Olemme Chaos Overlordin kanssa yhteyddessä joka päivä PUHELIMESSA koska NIIN PALJON legioonamme VOIMISTUU ja KEHITTYY!!!!
HAIL IOBRLD!!!
VOISITKO kertoa LISÄÄ?
VAIKUTTAA mielenkiintoiselta JÄRJESTÖLTÄ.
pääseekö JÄSENEKSI vaikka on PSYYKE lääkitys?
puhelimessa?! tämä vakuutti minut asiastanne ja haluaisin tilata uutislehtenne