mitäpä tekisi

Lahdessa,mökille en lähe,siis taidan pysyä kotona.Pullo punkkua ja hyvä kirja tunnelma kuin jouluna;))
4365
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Jos et pääse mihinkään niin aina voit hypätä talosi katolta maahan, jos masentaa...

Äänestä

Koko Suomi ryyppää, että samaa sulla kuin muillakin mielessä. Tekee Jussista hauskan.

Äänestä
  • Hyvinpä megan yhteyellä pyyhkii... :-D

    Avaat sivun niin juhannuksena on sit auki...

    Äänestä

  • Pullo punaviiniä mitään ryyppäämistä ole. Raittiusfasisti!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


jussina sateisessa kirjoitti:

Lahdessa,mökille en lähe,siis taidan pysyä kotona.Pullo punkkua ja hyvä kirja tunnelma kuin jouluna;))

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu