kappale näyttää olevan iskelmälistan kolmosena. Mutta sehän onkin Anna Erikssonin tekemä hieno kappale. HYVÄ JARI, HYVÄ ANNA!!!!!
Vastaukset 3
- mökin ukko
jo meitin kuuntelemien ratiokanavien soittolistoilta. Nyt siellä pauhaa taas se satulinna. Täältä marketinketjun ostolistolla ei ollunna enää.
- EVVKa
Kaupallista roskaa, ei taiteen perimmäistä tarkoitusta. Kioskikirjallisuuteen verrattavaa.
- kyllä, että
EVVKa kirjoitti:
Kaupallista roskaa, ei taiteen perimmäistä tarkoitusta. Kioskikirjallisuuteen verrattavaa.
ottaa koville myöntää Jarin menestyminen ja ammattitaito ja se että naiset edelleen kuolaavat hänen peräänsä. Ruotsista tullut, julkisesti homoutensa myöntänyt rikas mies! Siinäpä sitä on katteelisille mussuttamista kerrakseen!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomalaiset nuoret Eu:n köyhimpiä?
Suomalaisen nuoren varallisuus keskimäärin 5000e. Eu:ssa keskimäärin 25 000e.1681323- 881204
Sofia teki aika pahat oharit
Leikkiikö Sofia kansainvälistä kosmopoliittia vai menikö rehdisti pupu pöksyyn, kun perui viestillä tulonsa puoli tunti2051100- 68932
- 58704
- 52573
- 32568
Muiden vaikutus
Oletko antanut muiden vaikuttaa mielipiteisiisi, tunteisiini tai valintoihisi suhteessa kaivattuusi?80526No tavallaan seuraava kohtaaminen on käänteentekevä
Koska sanon sulle että rakastan sua. On aika. Pösilö.29494- 45487