kappale näyttää olevan iskelmälistan kolmosena. Mutta sehän onkin Anna Erikssonin tekemä hieno kappale. HYVÄ JARI, HYVÄ ANNA!!!!!
Siellähän
se Jarin oon kuka oon
3
678
Vastaukset
- mökin ukko
jo meitin kuuntelemien ratiokanavien soittolistoilta. Nyt siellä pauhaa taas se satulinna. Täältä marketinketjun ostolistolla ei ollunna enää.
- EVVKa
Kaupallista roskaa, ei taiteen perimmäistä tarkoitusta. Kioskikirjallisuuteen verrattavaa.
- kyllä, että
EVVKa kirjoitti:
Kaupallista roskaa, ei taiteen perimmäistä tarkoitusta. Kioskikirjallisuuteen verrattavaa.
ottaa koville myöntää Jarin menestyminen ja ammattitaito ja se että naiset edelleen kuolaavat hänen peräänsä. Ruotsista tullut, julkisesti homoutensa myöntänyt rikas mies! Siinäpä sitä on katteelisille mussuttamista kerrakseen!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad961515- 541043
Alastomat miehet seksikeinussa lasten nähden PRIDEssä!
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/adf62289-a0b6-4b4c-9672-9e19c01beb51 Eikö nyt muka mene jo aivan liian pitkälle että403911- 163890
- 56743
Anteeksipyynnöstä
Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän124737- 51678
Naiselle Kuuleppa Tämä
Tämä ei ole mikään vitsi. Minulla on ikävä sinua nainen! Naiselle mieheltä38645- 57641
- 76632