Kotkavuori = Infernal Lord of Darkness
Wooki = Chaos Overlord
IOBLDR = ?
Wookin ja Kotkavuoren
3
673
Vastaukset
- Infernal Lord of Darkness
Tämä ARVAUS ei ole TOTTA!!!
Järjästömme on LAAJA ja ESIMERKIKSI wooki ja kotkavuori VOIVAT kuulua siihen sitä ei TIEDÄ!! MUTTA! he EIVÄT OLE perustajajäsenet Infernal Lord of Darkness ja Chaos Overlord!!!!!
HYVÄ jos hekin TAHTOVAT tulla mukaan VPK UUTEEN AIKAKAUTEEN!!! Myös heille HAKUPROSESSI on kuitenkin YHTÄ VAATIVA kuin muillekin ja ME organisaation johdossa PÄÄTÄMME HYVÄKSYMISESTÄ!!!!!
HAIL IOBLDR!!!!!!- Rökning kan döda
Siis, ensinnäkin, onko kyse vapaapalokunnasta (vpk) vai vasemman käden polusta (vkp)? (kirjoitit "vpk").
Toisekseen, miksi uljas uusi saatanallinen mahtiliikkeenne vaivautuu sanomaan mitään tällaisella palstalla synnystään, vieläpä ensimmäisen kerran julkisuudessa? Ettei vain kuitenkin olisi tämän foorumin taso organisaatiota myöten?
Kolmanneksi, kiitos iltapäivän parhaista nauruista. Vähän epäilen, että Wooki tai Kotkavuori olisivat kiinnostuneita mistään tämän tyyppisistä taulapäisistä härdelleistä. Mutta on se hyvä, että ette luule itsestänne ihan turhia. Optimismi on hyödyllinen asenne. Mitä maatamullistavaa ryhmällänne on muuten tarjota maagisen teorian ja käytännön saralla?
Neljänneksi, ihan ryhmänne uskottavuuden vuoksi, suosittelen lämpimästi opettelemaan kirjoittamaan hieman paremmin. Lähikirjastosta löytyy kieliopin -ja huollon oppaita, jos eliitin lompakko ei anna myöten omien alan kappaleiden hankintaan.
P.S. Uhota voi kuka tahansa, mutta teot puhuvat aina puolestaan. Olen valmis lyömään vetoa, että vuoden kuluttua tästä päivämäärästä järjestönne ei ole tullut huimaan asemaan Suomessa saati muualla maailmalla. Ihan jo sen vuoksi, että mikään varteenotettava liike ei ole ns. "syntynyt tällaisten tähtien alla".
No, mutta, pitäkää nyt silti hauskaa. Ja hyvää Juhannusta. - DeC
"Järjästömme on LAAJA"
Laaja? Minä kun olin käsittänyt että siihen kuuluu noin keskimäärin kaksi jäsentä ja ketään muuta ei kiinnosta...
"ESIMERKIKSI wooki ja kotkavuori VOIVAT kuulua siihen sitä ei TIEDÄ!!"
Ei tiedä? Etkös sinä juuri tuossa alempana totea että te organisaation johdossa päätätte hyväksymisestä? Kannattaisi ehkä vähentää sitä butaanin imppaamista jos ei muisti pelaa sen verta että muistaisitte oletteko saaneet "järjestöönne" jonkun kolmannen kaltaisenne reikäpään houkuteltua?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Vain vasemmistolaiset rakennemuutokset pelastavat Suomen
Kansaa on ankeutettu viimeiset 30+ vuotta porvarillisella minäminä-talouspolitiikalla, jossa tavalliselta kansalta on ot533532Persut huutaa taas: "kato! muslimi!"
Persut on lyhyessä ajassa ajaneet läpi kaksi työntekijöiden oikeuksien heikennystä, joita se on aiemmin vastustanut. Pe292944- 282594
- 762494
- 182221
- 522202
- 561901
- 581696
KL: Mari Hynynen avoimena - Jouni-rakkaan ja Joel-pojan välit ovat nämä!
Mari Hynynen (ent. Perankoski) on naimisissa Jouni Hynysen kanssa. Marilla on edellisestä liitosta yksi lapsi, Joel Vola111593- 171515