Löytyykö?
Flight Simulator X- pelikavereita?
4
573
Vastaukset
- kimii
minä olisin pelikaveri joulun jälkee.
- daadidaa
voisin olla oelikaveri mun nimi on serihvi946
- Kertokaas
Pistäkää viestiä siitä millaisia lentoja te kaipaisitte FSX maailmassa? Katsotaan jos vaikka saisi porukkaa aikaiseksi lentämään yhdessä.
Minua itseä kiinnostaa puskalentäminen pienillä propellikoneilla tai helikoptereilla esimerkiksi Alaskassa tai kalliovuorilla. Siellä on hyviä ja haastavia pikkukenttiä. Ja mikä parasta, reiteillä saa nauttia maisemistakin.
Mikään matkustajakoneiden lennättäminen ei minua napeksi, ne kun nykyään lentävät itsestään eikä pilottia enää tarvita kuin nintendon ohjaamiseen. Muutenkin on tylsää kun korkealla ei ole mitään muuta näkyvissä kuin harvat pilvet sekä muutama pilvenraosta pilkistävä vihertävä pikseli. - eerbrbe
Nostetaas tämä. Löytyykö porukkaa jota kiinnostaisi lentää FSX simulla simun omassa moninpelissä ja pistäkää toiveita että millaisia lentoja haluaisitte lentää?
Minua eivät mitkään äärimmäisen tarkat laskeutumisproseduurit napeksi ja heille on olemassa jo oma moninpeliyhteisönsä, joten jos ottaisi ihan rennosti ja pörräisi suht koht vapaasti, jauhaen samalla paskaa porukalla.
Pistäkää viestiä tähän ketjuun jos kiinnostaa ja tämä ehdotus on voimassa koko ajan.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 15110954
- 525240
Taas ryssittiin oikein kunnolla
r….ä hyökkäsi Viroon sikaili taas ajattelematta yhtään mitään https://www.is.fi/ulkomaat/art-2000011347289.html452443- 302143
Vanha Suola janottaa Iivarilla
Vanha suola janottaa Siikalatvan kunnanjohtaja Pekka Iivaria. Mies kiertää Kemijärven kyläjuhlia ja kulttuuritapahtumia131711Valtimon Haapajärvellä paatti mäni nurin
Ikävä onnettomuus Haapajärvellä. Vene hörpppi vettä matkalla saaren. Veneessä ol 5 henkilöä, kolme uiskenteli rantaan,421554Tiedän kuka sinä noista olet
Lucky for you, olen rakastunut sinuun joten en reagoi negatiivisesti. Voit kertoa kavereillesi että kyl vaan, rakkautta301241Känniläiset veneessä?
Siinä taas päästiin näyttämään miten tyhmiä känniläiset on. Heh heh "Kaikki osalliset ovat täysi-ikäisiä ja alkoholin v351176Daniel Nummelan linjapuhe 2025
Kansanlähetyksen toiminnanjohtajan Daniel Nummelan linjapuhe tänään. Rehellistä analyysiä mm. evlut kirkosta ja piispo92935TÄSTÄ TAITAA TULLA SUOMEN HISTORIAN SUURIN USKONNONVAPAUDEN OIKEUDENKÄYNTI.
Sinun täytyy hyväksyä se että jos sinä vetoat uskonnonvapauteen, silloin sinun tulee antaa myös muille vastaava vapaus o317892