tehoa?

Kuinka saa vai saako dieseliin lisä tehoa ilman lastua?
4551
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

käännät pumpusta vaan lisää syöttöä ja otat ilmanputsarin pois.

Äänestä

viritetty takaäänenvaimennin sekä vapaavirtaus ilmanputsari sekä vaihda lihava muijasi laihempaan, niin teho/paino suhde muuttuu oleellisesti paremmaksi.

Äänestä
  • paljonko tulee näillä konsteilla lisää?oon kyllä
    huomannu että kun muija ei oo kyydissä niin auto kulkee paremmin!

    Äänestä

  • tehoa kirjoitti:

    paljonko tulee näillä konsteilla lisää?oon kyllä
    huomannu että kun muija ei oo kyydissä niin auto kulkee paremmin!

    Ainakin 100 heppaa tulee heti lisää.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


tehoa kirjoitti:

Kuinka saa vai saako dieseliin lisä tehoa ilman lastua?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu