sinulle!

Mikset tullut terassille ,vaikka niin sovittiin??Oli kivaa,Mutta varmaan olisi ollut kimempaa jos olisit ollut mukana=))...F.=)))
1554
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Äsken luin viestisi. Nyt kävin, eikä siellä ollut ketään, olenko sama jota etsit.....:))

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Miksi näin!! kirjoitti:

Mikset tullut terassille ,vaikka niin sovittiin??Oli kivaa,Mutta varmaan olisi ollut kimempaa jos olisit ollut mukana=))...F.=)))

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu