On alkanu vähän mietityttää ihan vaan sellanen juttu, kun kaikki pojat ei suunnillee muuta nää ku tyttöjen takamukset. Esim. koulussa kaikki viheltelee perää, sanoo esim. "hyvä perse" tai sit ihan hiplailee yms... Enkä oo ees mikään kauheen suosittu tai hyvän näkönen.
Niin miks teette silleen? Ois kiva jos jotkut pojat vastais tähän, et sais tietää mitä niitten päässä liikkuu xD Tytötkin tietty saa vastailla.
Niin miks teette silleen? Ois kiva jos jotkut pojat vastais tähän, et sais tietää mitä niitten päässä liikkuu xD Tytötkin tietty saa vastailla.
Vastaukset 6
Vanhimmat
no perse on sillätavoin helppo kun sitä voi katsella rauhassa eikä tyttö välttämättä huomaa mitään ja se on sukupuolisesti kiihottavaa aluetta.
ja sitten miksikö ne huutelee perään ja hipplaa, no varmastikkin ne jotain kiinnostusta sillä osoittavat ja saattavat jopa hiplailusta kiihoittuakkin.
hei täähän onkin aika jännä juttu :D lisää vastauksii!
poik16vuo, sanoit sen kyllä niin kuin asia on :D Tuon paremmin sitä ei voisi sanoa :D
ne haluaa harrastaa sun kaa peppuseksiä xD
Voihan se olla sarkasmia, mutta kannattaa ottaa se ihan positiisena kommenttina.
koska ne ehkä tykkää susta ja ne yrittää vihjailla.