MGS2 apua

miten pääsee sen vesikohdan läpi jossa sukelletaan johonkin huoneeseen mihin se pommimies on kuollut. Siellä on joku ovi, mutta se vaatii lv4-kortin.
2178
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Saat Lv. 4 kortin presidentiltä. Etsi Nikita ja ammu ohjus tuuletuskanavan läpi huoneeseen jossa pressa on, osuta ohjus seinällä olevaan voimalevyyn ja sähköt lattiasta poistuvat, jolloin pääset huoneeseen. VARO ETTET OSU PRESSAAN!!! Kun olet hetken keskustellut pressan kanssa, saat Lv. 4-kortin.

Äänestä
  • Mä olinkin saanu jo sen nikitan mutta en älynnyt kääntyä takaisin. Kiitti kuitenkin avusta. Menin muuten sen lauantaina läpi kahdelta yöllä. Ehkä paras peli mitä oon pelannu!!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


arska kirjoitti:

miten pääsee sen vesikohdan läpi jossa sukelletaan johonkin huoneeseen mihin se pommimies on kuollut. Siellä on joku ovi, mutta se vaatii lv4-kortin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu