apua battlefieldis

Eli kun tos lentää jollain koneella niin kun hyppää pois koneesta niin voiko se avatavarjon ja miten? Huom. tarkotan windowsille tätä peliä kun oon miettiny ja kokeillu melki kaikken mahdollisen.
Kiitän jo etukäteen kaikkia auttajiani :-D
2200
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Options on jännä paikka... no mut se nappi tai olla vakiona nro.9

Äänestä

Battlefield 1942, Battlefield Vietnam ja Battlefield 2 peleissä se on vakiona 9 (ei num9) vaan se mikä on I ja o kirjainten yläpuolella. kun hyppää korkealta tai matalalta niin sitä pitää näpytellä koko ajan kunnes varjo avaantuu. se ei heti avaannu jos yhden kerran vain painat sitä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


evoman kirjoitti:

Eli kun tos lentää jollain koneella niin kun hyppää pois koneesta niin voiko se avatavarjon ja miten? Huom. tarkotan windowsille tätä peliä kun oon miettiny ja kokeillu melki kaikken mahdollisen.
Kiitän jo etukäteen kaikkia auttajiani :-D

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu