..ja Afrikkaan halajan, eläimiä katsomaan. Heitelkääpäs ideoita halvoista kohteista ja majoituspaikoista. Olen vielä Afrikka-neitsyt, mutta haluan kokea tuon mantereen ensi vuonna... Mikä vuodenaika olisi paras?
Vastaukset 3
- Botswana
kiinnostaa maista eniten...
- sama^
Onko tuo 700e siis matkasi kokonaisbudjetti, sisältäen myös lentolippujen hinnat? Koska epäilen, että tuon pelkän 700e tai enemmän saat kulumaan ainoastaan lentolippuihin..
- Safarimän
700 eur jos pitää saada lennot ei riitä mihinkään (Botswanan lennot helposti 1100 eur)ja Botswana taitaa olla vielä eteläisen Afrikan kallein maa.Luonnonpuistoihin pääsy on kallista jos menee jonkun operaattorin matkalle.
Anyway Afrikka on hyvä valinta!!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Miksi vanhusraiskaajaa ei ole palautettu?
Ukkola kysyy Rantaselta, vaikka perussuomalaiset ovat olleet hallituksessa kolme ja puolivuotta. Rantasen vastaus on "4182019- 1951593
- 1491477
- 1231386
Katri Helena rikkoi hiljaisuuden dramaattisella uutisella: "Elossa ja ilossa ollaan"
Katri Helena on sinivalkoinen ääni. Hänen klassikkohittinsä ovat tärkeä osa suomalaista kansanperintöä. Katri veti jääh291186Nanna hakkasi Martinan aivot tuusan nuuskaksi!!!
Ihme jos Martina pystyy muodostaa järkeviä lauseita tämän nyrkkisateen jälkeen. Ottelupalkkio tuli, tajunta meni.247956- 113917
- 67772
- 26685
Vaikea löytää samantyylistä miestä
Nyt on pakko avautua. Onko ketään muuta jonka on yksinkertaisesti todella vaikeaa löytää samanhenkistä kumppania kuin i124665