Mä kysyisin tämmöst asiaa... Ku Midtown Madness kakkoses on San Fransiscossa se Bonnie & Collide juttu.. Ku pitää tuhota se auto... Nii miten ihmees sen pääsee läpi??????????
Oon huomannu et siel katolla on joku punane nappula.. Oon töniny sitä autoo ja kaikkee... Mut tuloxetta...
Ja sit viel et miten voi ladata uusii autoi netistä Midtown Madness kakkosee???
kIITOS JO ETUKÄTEE...
kertokaa!!!
Oon huomannu et siel katolla on joku punane nappula.. Oon töniny sitä autoo ja kaikkee... Mut tuloxetta...
Ja sit viel et miten voi ladata uusii autoi netistä Midtown Madness kakkosee???
kIITOS JO ETUKÄTEE...
kertokaa!!!
Vastaukset 9
Vanhimmat
Autoja saa osottesta
http://mm2.gamigo.de/files.php?cat=58
Niitä näyttää olevan 731 tällä hetkellä.
Lataat sieltä ittelles auton joka tulee muutamaa poikkeusta lukuunottamatta .zip:nä.
Pura kansio mm2:n asennuskansioon ja eikun pelaamaan.
Mites niitsaa tuolta sivuilta?
Kun klikkaat auton nimeä. Se menee seuraavalle sivulle jossa on vaan se auto minkä haluat. Taas klikkaat nimeä ja odotat muutaman sekunnin ja johan lähti.
Voiko joku lähettää auton mun sähköpostiin?
mul ei toi minu tai siis se ei löytäny tota osotetta josta saa autoja kuulemma, nii jos et tajuu nii se ei löydä tota http://mm2.gamigo.de/files.php?cat=58
siinä pitää yrittää törmätä siihe pickuppiin mutkassa ja sivulta pitää vaan yrittää kunnolla oon vetäny pelin läpi 3mun kaverille itelle :)
no kun käyttäkää mielummin mm2x sivua!
toi mm2x toimii! :)
ai nii siitä tehtävästä vaan vielä että sen saa helpoiten läpi ku lataat sieltä mm2x paikasta semmoisen auton kun ''panoz IRT NOS'' ja sitten ajat vaan sitä autoa päin