BF2 pelaajia tarvitaan

eli jos joitakin kiinostaa Strike At Karkand infantry only serveri niin voisi tulla pelaamaan sellaselle servulle kuin =UslA= Clan Server Karkand Inf Only ip: 194.97.167.105:16567 ping arvo on matala ja ei ole yhteysongelmia. 64 pelaajaa mahtuu.
itse pelaan siellä joka päivä.
2270
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Karkand inffi servuja ei onneks ole kovin montaa ennestään...

Äänestä
  • Aloittaja

    toki niitä on paljon mutta osa niistä on koko ajan täynnä ja pelaajia 24/h. ja toiset servut on sellasia että siel ei ole sääntöjä ja toiset on sit hing ping servuja. tuohon usla servuun just sen takia tarvii pelaajia että sinne saadaan vähän toimintaa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


UPDATE_8449275 kirjoitti:

eli jos joitakin kiinostaa Strike At Karkand infantry only serveri niin voisi tulla pelaamaan sellaselle servulle kuin =UslA= Clan Server Karkand Inf Only ip: 194.97.167.105:16567 ping arvo on matala ja ei ole yhteysongelmia. 64 pelaajaa mahtuu.
itse pelaan siellä joka päivä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu